Ziraat Trader

iPhone Ve iPad İçin Borsa Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce, Türkçe
tamindir.com indir.com gezginler.net

Ziraat Bankası tarafından geliştirilen Ziraat Trader uygulaması, iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir veri takip, analiz ve işlem platformudur. Borsa ve yatırım araçlarınızın takibini kolayca yapabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük bankalarından olan Ziraat Bankası'nın yatırım uygulaması olan Trader ile doğru bilgiye kolayca ulaşabilir, böylece yatırımlarınız ile ilgili en doğru kararları verebilir, internet üzerinden size sunulan pek çok bilgiye anında ulaşabilirsiniz.

Özellikler:

  • Hisse senedi alım, satım emri.
  • Emir bölme, düzeltme, iyileştirme ve iptali.
  • Seansı, kurları ve piyasaları izleme.
  • Gerçek zamanlı piyasa haberleri.
  • Kendi sayfanıza istediğiniz araçları ekleme.

Eğer siz de borsayı takip etmek için bir uygulama arıyorsanız, Ziraat Trader'a göz atabilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Ziraat Trader; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız için özel olarak geliştirilmiş, internet bağlantınızın olduğu her yerde anlık olarak piyasa verilerini incelemenize, yurtiçi piyasalarda hızlı işlem yapmanıza ve portföyünüz ile ilgili her türlü bilgiye anlık olarak ulaşabilmenize olanak sağlayan kullanımı kolay bir iOS için Borsa Uygulamasıdır.

Tamamen ücretsiz olarak iOS cihazlarınıza yükleyebileceğiniz uygulama sayesinde tüm veri takip, analiz ve işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Uygulama içerisinde; hisse senedi alım, satım emri, emir bölme, düzeltme, iyileştirme iptali, seansları, kurları ve piyasaları izleme, gerçek zamanlı piyasa haberleri, kendi sayfanıza istediğiniz araçları ekleme gibi bir çok kullanışlı özellikleri bulunuyor.

Borsayı anlık olarak takip etmek isteyen yatırımcılar için özel olarak geliştirilmiş olan Ziraat Trader uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)

Ziraat Trader, İnternet erişimi olan her yerden anlık piyasa verilerini inceleyerek, yurtiçi piyasalarda hızlı işlem yapmanıza ve portföyünüz ile ilgili her türlü bilgiye ulaşmanıza olanak sağlayan elektronik bir uygulamadır.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;