Ziraat Bankası

iPhone ve iPad için Ziraat Bankası Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
tamindir.com indir.com

Ziraat Bankası'nın bu resmi uygulaması ile finansal işlemlerinizi banka şubesini ziyaret etmeden, sadece mobil cihazınızı kullanarak tamamlayabilirsiniz. Ziraat Bankası uygulamasını kullanarak günlük işleriniz esnasında bankaya gitme zahmetinden kurtulabilir ve daha pratik bir yöntemle tüm finansal işlemlerinizi kontrol edebilirsiniz.

Uygulama içerisinde en yakın Ziraat Bankası şubesi, müşteri hizmetleri, internet şubesi, piyasa verileri ve kredi hesaplama gibi fonksiyonlar yer almakta. Bankacılık uygulamalarının en önemli noktalarından biri olan güvenlik bu uygulamada da sıkı tutulmuş. İşlem gerçekleştirebilmek için kullanıcı adınızı ve yüksek güvenlikli şifrenizi girmek gerekmekte. Elbette ki şifrelerinizi banka görevlileri dahil olmak üzere kimseyle paylaşmamanız gerekiyor.

Uygulama temel olarak Ziraat Bankası'nın renkleri olan kırmızı ve beyaz tonlarına sahip. Sade ve hoş görünen bu arayüzde aradığınız fonksiyonları kolayca bulabilirsiniz. Uygulamada ayrıca size en yakın şubeleri gösteren bir harita sunuluyor. Bu haritadan en yakın Ziraat Bankası şubelerini görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz.

Eğer siz de Ziraat Bankası müşterisiyseniz ve güvenilir olduğu kadar pratik bir uygulama arıyorsanız bu resmi uygulama işinizi görecektir.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Türkiye' nin köklü bankalarından olan Ziraat Bankası' na ait mobil uygulama sayesinde tüm bankacılık işlemlerinizi iPad ve iPhone akıllı cihazlarınızı kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.
Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz mobil Ziraat uygulaması ile havale, eft, kredi başvurusu, kredi kartı gibi işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabileceğiniz gibi ayrıca uygulamada bulunan Başvuru sayfasını kullanarak kredi ve banka kartı başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.
Ayrıca Ziraat Bankası uygulamasında bulunan Müşteri Hizmetleri menüsünü kullanarak bankanız ile ilgili olan sorunları müşteri hizmetleri yetkilisine bildirebilirsiniz.
İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;