YouCam Perfect

iOS için Portre Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce, ispanyolca, italyanca, Çince, Fransızca, Alm
Üretici: Cyberlink
tamindir.com indir.com

YouCam Perfect, özçekim (selfie) fotoğraflarınızda daha güzel çıkmanızı sağlayan araçlar içeren, kolaj oluşturmak için de kullanabileceğiniz eksiksiz bir fotoğraf uygulaması. Ten rengini ayarlama, göz altı torbalarını düzeltme, kırışlıkları giderme gibi diğer fotoğraf uygulamalarında bulamayacağımız araç yardımıyla yüzünüzü birkaç dokunuşla şekillendirebilirsiniz.

Özçekim fotoğraf paylaşmayı sevenlere yönelik olan bir uygulama olan YouCam Perfect, sunduğu araçalar ile şimdiye kadarki en başarılı özçekim uygulaması olduğunu gösteriyor. iPhone ve iPad’inizin hem ön hem de arka kamerasını kullanma izni veren bu uygulama ile çekim anında da fotoğrafınıza efekt verebilir, zamanlayıcıyı kullanarak arkadaşlarınızla harika fotoğraflar çekilebilir, flaş ve çekim modlarını dilediğiniz şekilde ayarlayarak saniyeler içerisinde harika portre fotoğraflar çekebilirsiniz. Çektiğiniz bu fotoğraflarda en iyi görünmenizi sağlayan onlarca düzenleme aracı da emrinizde. Göz altı torbalarını, şişkinliklerini, kırmızı gözleri, cilt kusurlarını kaldırmak bu uygulama ile çocuk oyuncağı. Yüz kusurlarını düzeltmenin yanında fotoğraflarda istemediğimiz halde dahil olan insan ve nesneleri diğer uygulamalarda bulunmayan eşsiz akıllı nesne kaldırma aracı ile oldukça basit.

CyberLink’in yeni uygulaması YouCam Perfect ile fotoğraflarınıza çerçeve eklemeniz veya kolaj oluşturmanız da mümkün. Sosyal ağ entegrasyonu ile düzenlediğiz fotoğrafları anında sosyal ağlarda ve arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz.

YouCam Perfect Özellikleri:

  • Ön ve arka kamera desteği
  • Farklı çekim modları, flaş, zamanlayıcı
  • Çekim öncesi ve sonrası efekt uygulama
  • Fotoğrafları kırpma, çevirme, döndürme
  • Ten rengini ayarlama, cildi yumuşatma, cilt lekelerini çıkarma
  • Kısık gözleri düzeltme, göz altı torbalarını kaldırma, kırmızı göz düzeltme
  • İstenmeyen nesneleri kaldırma
  • Çerçeve ekleme
  • Kolaj oluşturma
  • Sosyal ağlarda paylaşma
İndirme Sayfası (tamindir.com)

YouCam Perfect; iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda kusursuz selfie fotoğrafları oluşturmanıza olanak sağlayan kullanımı kolay ve tamamen ücretsiz bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

Uygulama ile çekmiş olduğunuz fotoğraflarınızda bulunan istemediğiniz bölümler, cilt ve gözler için çeşitli ayarlamalar yaparak kusursuz selfie fotoğrafları yaratabilirsiniz. Ayrıca düzenlediğiniz fotoğraflarınızı dilerseniz galeriye kaydedebilir, dilerseniz de anlık olarak Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal paylaşım sitelerinde arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Temel Özellikleri:

- Selfie fotoğraflarına kontur yapabilme

- Otomatik yüz ve şekil algılama

- Önceden tasarlanmış fotoğraf hafızası

- Çerçeve ekleme, birden fazla fotoğraf kolaj yapma

- Hazır fotoğraf çerçeveleri ve kolaj şablonlaro

- Fotoğraflarınızı galeriye kaydetme veya sosyal ağlarda doğrudan paylaşma

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;