yolamola

IPhone Ve IPad İçin Seyahat Rotası Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com

Yolamola uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının araçlarıyla tatile veya uzun seyahatlere çıktıklarında kendilerine destek bulabilecekleri seyahat yardımcıları arasında yer alıyor ve ücretsiz olarak sunuluyor. Hem içerisindeki araçların elverişli yapısı hem de sade bir arayüz tasarımıyla birlikte gelmesi sayesinde uygulamayı kullanırken çok efor sarfetmeniz de gerekmiyor.

Uygulama içerisinde kullanabileceğiniz en etkili araçlardan bir tanesi, rota çizme aracı olarak belirlenmiş. Bu aracı kullanarak tatile gideceğiniz rotayı belirlerken ziyaret edilmesi gereken yerlerden haberdar olabiliyor, en iyi restoranları tespit edebiliyor yahut direkt olarak konuma giden rotayı da görebiliyorsunuz. Böylece hem gezmek hem de tatil yolunu katetmek mümkün hale geliyor.

Benzinmetre aracı ise belirlenen güzergah üzerinde ne kadar yakıt harcayacağınızı size gösteriyor ve genel yol masraflarınızı hesaplamanız oldukça kolay bir hale geliyor. Yakıt türü, başlangıç ve bitiş konumları, 100km'de yakıt tüketimi verilerini girmeniz bu iş için yeterli oluyor. Ayrıca yol üstündeki benzinlikleri ve benzin fiyatlarını da en güncel sonuçlarla görebiliyorsunuz.

Sık sık seyahatlere çıkanlar ve tatilini en keyifli şekilde geçirmek isteyenler için kesinlikle denenmesi gereken uygulamalardan birisi olduğunu düşünüyorum. Göz atmadan geçmeyin derim.

Not: Uygulama yoluyla devamlı olarak GPS kullanılması bataryanızı fazla harcayabilir ve bu nedenle GPS'i açmadan önce dikkatli olmanızı öneriyorum.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Tatil yolculuğunu tatil kadar eğlenceli hale getiren Yolamola uygulaması, yol boyunca sunduğu önerilerle tatil yolculuklarınızı keyifli bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayan ücretsiz bir seyahat uygulamasıdır.

Tatile çıkmadan önce yapmanız gerekenlerin listesinden, seyahatiniz boyunca tüketeceğiniz yaklaşık yakıt miktarını hesaplamaya kadar pek çok özelliği bulabileceğiniz uygulama görsel tasarımı ve kullanıcı odaklı grafik uygulamalarıyla pratik bir kullanım imkanı sunuyor.

Seyahatleriniz esnasında size çeşitli önerilerde verebilen uygulama tatil için gideceğiniz yeri seçtikten sonra farklı rota seçeneklerinden dilediğinizi seçmenize izin veriyor. Lezzet Rotası, Eğlence Rotası, Kültür ve Tarih Rotası ya da Direkt Rota seçeneklerinden birisini seçebilirsiniz.

Ayrıca yol üzerinde görmek istediğiniz yerlere yaklaşınca sizi bildirimle uyaran Yolamola uygulamasını keyifli bir tatil geçirmek için iPhone ve iPad cihazlarınıza indirebilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)