Yoga Fitness 3D

iPhone Ve iPad İçin Yoga Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: 7Druids
tamindir.com indir.com

Yoga Fitness 3D, iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir yoga uygulamasıdır. Uygulamayı diğer yoga uygulamalarından farklı kılan şey ise pozisyonların hepsini 3D olarak görüntüleyebilme şansına sahip olmanızdır. Yani pozisyonları her perspektiften görüntüleyebiliyorsunuz. Bu sayede hareketi doğru bir şekilde yapabiliyor ve en yüksek verimi alabiliyorsunuz.

Bildiğiniz gibi yoga hem vücudu hem zihni dinlendirmek, güçlendirmek ve çalıştırmak için ideal bir spor türü. Üstelik her yerde ve istediğiniz zaman yapabilirsiniz. Yoga Fitness 3D de size bu yolda rehber ve yardımcı olacak uygulamalardan bir tanesi.

Özellikler:

  • Temelden karmaşığa hareketler.
  • 15 ücretsiz 20 satın almaya açık farklı duruş.
  • Profesyonel hocalardan eğitimler.
  • 8 arka plan grafiği.
  • Süreyi istediğiniz gibi ayarlayabilme.

Eğer siz de yogaya başlamak istiyorsanız bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Yoga Fitness 3D; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz, sağlıklı bir vücuda ve dingin bir zihne sahip olamanızı sağlayan oldukça faydalı bir yoga uygulamasıdır.

Aynı kategoride bulunan diğer yoga uygulamalarından farklı olarak Yoga Fitness 3D uygulamasonda pozisyonları 3D olarak görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede hareketleri en doğru şekilde yapabilirsiniz.

Yoga Fitness 3D uygulaması içerisinde; temelden hareketler, 15 ücretsiz 20 satın almaya açık farklı duruş, profesyonel hocalardan eğitimler, 8 arka plan grafiği, süre ayarlama seçenekleri gibi bir çok kullanışlı özellikleri bulunuyor.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;