Yandex.Navigasyon

iOS için Yandex Navigasyon Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Rusça, İngilizce, Türkçe
Üretici: Yandex
tamindir.com indir.com gezginler.net

Rusya’nın lider arama motoru Yandex’in yeni uygulaması Yandex.Navigasyon, anlık trafik durumuna göre yön tarifi yapan ve alternatif yolları gösterek trafik sorununuzu çözmeye yardımcı olur. Sesli komut desteği sunan ücretsiz navigasyon uygulaması Yandex.Navigasyon, gideceğiniz yere en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlar. Binaları üç boyutlu görmenize imkan tanıyan uygulamada sesli komut sayesinde dikkatiniz dağılmadan yol tarifi alabiliyorsunuz.

Uygulama ana ekranında bulunan şeffaf butonlar yardımıyla yakınlaşma/uzaklaşma, sesli komut, konum belirleme işlemlerini hızlıca gerçekleştirebiliyorsunuz. Arama bölümünden size en yakın yeme, içme, eğlence, sağlık, alışveriş merkezlerinin konumunu sesli veya yazarak öğrenebilirsiniz. Favoriler bölümünden ev ve iş yerinizin adresini ekleyebilirsiniz. Uygulamanın ayarlar bölümü de oldukça sade. Harita türünü değiştirme, gece/gündüz modu, 3d modunu açma, ses değiştirme işlemlerini yapabiliyorsunuz.

• Gideceğiniz yere en kısa yoldan ulaşmanızı sağlar.• Kapalı yollar ve trafik yoğunluğu hakkında bilgi alabilirsiniz.• Sesli komut desteği sayesinde dikkatiniz dağılmadan yol tarifi alabilirsiniz.• Yazmadan sesli arama ile yolu bulur.• Yolunuz üzerindeki kurumları anında bulur.• 3 boyutlu binalar, gece ve gündüz modu ile navigasyonu keyifli hale getirir.• Haritalar otomatik güncellenir.• Yeni yollar keşfedebilir, yeni yerler görebilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Rusya, Ukrayna ve Türkiye' deki iPad ile iPhone kullanıcıları için geliştirilmiş olan Yandex.Navigasyon uygulaması sayesinde gideceğiniz yere en hızlı şekilde ulaşabileceğiniz yolları kolaylıkla bulabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak iPhone ve iPad akıllı cihazlarınızda kullanabileceğiniz Yandex.Navigasyon uygulaması sayesinde bulunduğunuz bölgedeki anlık trafik durumunu göz önünde bulundurarak yön tarifi alabilir ve trafik durumuna göre gideceğiniz yere en hızlı şekilde ulaşabilmenizi sağlayacak yolları görebilirsiniz.

Sesli yön tarifi özelliğine sahip olan Yandex.Navigasyon uygulaması sayesinde gözünüzü yoldan ayırmadan yol tarifini öğrenebileceğiniz gibi ayrıca sesli komut algılama özelliğini kullanarak gideceğiniz yönü uygulamaya sesli bir şekilde söyleyerek yazmanıza gerek kalmadan yol tarifini alabilirsiniz. 

Yandex.Navigasyon uygulaması ile ayrıca kapalı olan yollar, trafik yoğunluğunun durumu ve yol çalışması olan yerler hakkında bilgi alabilir, yolunuzun üzerinde bulunan benzin istasyonu, hastane, karakol ve daha pek çok kurumu görebilir, 3 boyutlu grafikler sayesinde uygulamayı gece ya da gündüz modunda kullanabilirsiniz. Otomatik güncelleştirme özelliğine de sahip olan uygulama sayesinde anlık olarak yol değişimlerini öğrenebilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)

Trafikten nefret etmeyin, uzak durun! Yandex.Navigasyon, anlık trafik durumunu göz önünde bulundurarak yön tarifi yapan ve trafik durumuna göre alternatif yollar çizen ilk ücretsiz navigasyon uygulamasıdır.

Yandex.Navigasyon, sürüş keyfini artırmak için yenilikler getiriyor; - Sizi en boş ve hızlı gidebileceğiniz yoldan götürür- Sizi kapalı yollar ve trafik yoğunluğu hakkında bilgilendirir- Sesli komutlar ile sizi yönlendirirken yola odaklanmanızı bozmaz- Yazmanıza gerek kalmadan sesli arama ile yolu bulur- Yolunuz üzerindeki kurumları anında bulur ve isterseniz sizi oraya götürür- 3 boyutlu binalar, gece ve gündüz modu ile navigasyonu keyifli hale getirir- Otomatik güncellenen haritalar ile zamandan tasarruf etmenizi sağlar *- Yeni yollar keşfetmenizi, yeni yerler görmenizi sağlar Test sürüşü için bir şans verin ve sizin için neler yapabildiğini görün!Hem sürüşten hem hayattan keyif almaya bakın!

* Operatörünüz, veri kullanımını ücretlendirebilir.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;