Yandex.Mail

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Yandex E-Posta ve Yandex Dosya Depolama Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce, Türkçe, Rusça
Üretici: Yandex
tamindir.com indir.com gezginler.net

Yandex.Mail artık mobil cihazınızda. Mevcut e-posta istemcileri gibi kullanabileceğiniz, tüm e-posta trafiğinizi yönetebileceğiniz özellikleri ile benzerlerinin en büyük rakibi olan ücretsiz bir hizmettir. E-posta, sohbet ve disk özelliklerini bir arada sunabilen nitelikli bir servis.

Yandex.Mail ile yapabilecekleriniz:- E-posta gönderip alabilme ve dosya gönderebilme.- Otomatik bilgi mesajı çıkartabilme. Sürekli yenilemek zorunda değilsiniz.- Yandex.Maps servisi ile birlikte kullanarak konum bildirebilme.- Mesajlarınız arasında arama yapabilme.- Gruba mesaj yollayabilme. - Okunan, okunmayan ve diğer filtrelenen mesajlar arasında seçim yapabilme.- Yandex.Chat IM uygulaması ile senkronize çalışabilme ve yazışma geçmişini saklayabilme.- Yandex.Mail'i ayrıca kendi özel alan adınız ile kullanabilme.- Yandex.Disk servisi ile entegre çalışabilme ve 10GB ücretsiz disk alanını hemen kullanabilme.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Nerede olursanız olun Yandex hesabınıza ait e-postalarınızı kontrol etmenizi sağlayan Yandex.Mail uygulamasını ücretsiz olarak iPhone ya da iPad cihazınızda kullanabilirsiniz.

Tüm e-posta trafiğinizi mobil cihazlarınız üzerinden yönetebileceğiniz özelliklerle donatılmış olan uygulama sayesinde e-posta gönderip alabilir ve dosya gönderebilir, otomatik bildirimlerle gelen mesajlardan haberdar olabilir, Yandex.Maps entegrasyonu sayesinde konum bildirimi yapabilir, mesajlar arasında arama yaparak kolay bir şekilde eski e-postalarınıza ulaşabilir ya da grup oluşturarak bu gruplara aynı anda hızlı bir şekilde e-posta iletilerini gönderebilirsiniz.

Ayrıca Yandex.Chat IM uygulaması ile senkronize olarak da çalışabilen uygulama, yazışma geçmişini saklama özelliğine de sahiptir.

İndirme Sayfası (indir.com)

Nerede olursanız olun e-posta hesabınız hep yanınızda. Ekli olanlar dahil, e-postaları rahatça okuyun ve gönderin. Yeni e-posta geldiğinde anında bildirim alın. Uygulama yardımıyla işlerinizi planlayın – Yandex.Mail size, gerekli hatırlatmaları tam zamanında yapar.

Ayrıca:- Arama yaparak e-postaları bulabilir;- Konumunuzu Yandex.Haritalar'a bağlantısı ile gönderebilir;- E-postaları temaya göre gruplayabilir;- Etiketlere göre e-postaları (örneğin "ekli" veya "önemli" gibi) filtreleyebilir;- Yapılacaklar listesi oluşturabilir ve bu listeyi e-posta ile paylaşabilir;- İnternete bağlanmadan yapılacaklar listesini görüntüleyebilir;- Yapılacak listesinde çeşitli filtreleri kullanabilir;- Çevrimiçi arkadaşlarınızla sohbet edebilir;- Yandex.Kurumlar için Mail servisindeki e-posta hesaplarınızı kullanabilirsiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;