Wondershare PowerCam

iPhone ve iPad İçin Fotoğraf Çekimi Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Demo
Dil: İngilizce
Üretici: Wondershare
tamindir.com indir.com

Wondershare Powercam uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz fotoğraf düzenleme ve çekme uygulamalarından bir tanesi olarak karşımıza çıktı. Pek çok benzer uygulamanın aksine ücretli olarak sunulan Powercam, ücretinin karşılığını yeterince veriyor diyebilirim. Sahip olduğu tüm özellikleri anlaşılır ve kolay bir arayüzde bizlere sunması ise onu daha da etkili bir hale getiriyor.

Uygulamada fotoğraf çekmek istediğinizde sahip olduğu sekiz farklı çekim modunu kullanarak istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz. Ayrıca efektleri daha fotoğrafı çekmeden önce önizleme opsiyonunu kullanarak çektikten sonra nelerle karşılaşabileceğinizi görebilirsiniz.

Cihazınızın kamerası 1080p çekimi destekliyorsa Powercam bu konuda da destek sunuyor fakat donanım üreticinizin belirttiği özelliklere göz atmanız gerekiyor.

Fotoğraflarınızı çektikten sonra düzenlemek de elbette mümkün. Döndürme, kırpma, kesme, kontrast ve parlaklık ayarları, renk doygunluğu gibi tüm klasik gerekli düzenleme yetenekleri uygulama içerisinde bulunuyor. Dilerseniz daha detaylı ışık ayarlamalarını da yüzünüzü güzelleştirecek özellikleri de kullanabiliyorsunuz.

Birden fazla fotoğrafı sosyal ağlar üzerinden en etkili şekilde paylaşmak için kullanabileceğiniz kolaj hazırlama aracı ise bol fotoğraf çekmek isteyenlerin hoşuna gidecektir. Tabii ki çerçeve seçenekleri ve resim oranı gibi diğer opsiyonlar da kolajların daha iyi görünebilmesi için uygulamaya dahil edilmiş.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Wondershare PowerCam; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad gibi cihazlarınız ile profesyonel fotoğraflar çekerek sosyal ağlarda paylaşabileceğiniz kullanışlı bir iPhone ve iPad İçin Fotoğraf Çekimi Uygulamasıdır.
 
Uygulama, kameralara güçlü objektif ve görüntü yakalama özelliği kazandıran, yüksek çözünürlükte ve çeşitli çekim ayaları sunan, iOS tabanlı cep telefonları ve tabletler için uygun olan bir mobil uygulamadır. Uygulama ile; çeşitli efektler de ve güçlü filtreler ile profesyonel çekimler yapmaya hazırmısınız. Portre çekimlerinde normal kameralara göre odaklama özelliği ve netleme fonksiyonu ile çok iyi sonuçlar alabileceğiniz nadir uygulamalardandır.
 
Profesyonel anlamda fotoğraf çekme konusunda kullanıcılara yardımcı olan Wondershare PowerCam uygulamasını mutlaka denemelisiniz.
İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;