WAVE Calendar

iPhone ve iPad İçin Takvim Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: e-sites
tamindir.com indir.com

WAVE Calendar uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırlanmış ücretsiz takvim uygulamaları arasında yer alıyor ve iOS 8'in tasarımına uygun yapısıyla oldukça basit ve göz alıcı bir uygulama olduğunu söyleyebilirim. Kullanıcıların takvimlerini daha kolay ve ekstra özelliklerle yönetebilmelerini hedefleyen uygulamanın bu amaçta büyük oranda başarılı olduğunu söylemek mümkün.

Uygulamadaki takvim etkinliklerinizi görüntülerken aylık, haftalık veya günlük tercihler yapmanız mümkün olduğu için her şeyi bir arada incelemeniz yahut günlere kadar ayrı ayrı değerlendirmenizin önünde hiç bir engel yok.

Uygulamaya eklediğiniz etkinlikler, toplantılar, buluşmalar veya tüm işler için farklı renkleri kullanmanıza izin veriliyor ve böylece belli takvim işleri için belli renkleri tercih edebiliyor ve bir bakışta ne zaman hangi etkinliklerin olduğunu tespit edebiliyorsunuz. Google, Exchange, Hotmail, Outlook ve Facebook takvimleriyle uyumlu bir şekilde çalışabilmesi sayesinde tüm takvimlerinizi tek bir uygulamadan kontrol etmek ve senkronizasyon yapmak uygulamanın sunabildikleri arasında yer alıyor.

Herhangi bir takvim etkinliğinin vakti geldiğinde o etkinliğe dair bildirimlerin cihazınıza gelmesi ise takvime bakmasanız dahi herşeyin ayırdında olmanıza yardımcı oluyor. WAVE Calendar uygulamasının günlük ve iş kullanımları için olduça uygun bir takvim uygulaması olduğunu düşünüyorum ve bu nedenle göz atmadan geçmeyin.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

WAVE Calendar; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazrınızda kullanabileceğiniz, herhangi bir ücret talep edilmemesine karşın her hangi bir reklam bulunmayan oldukça kullanışlı bir takvim uygulamasıdır.

Uygulama kullanıcılar için takvimlerini ekstra özelliklerle çok daha kolay yönetmeleri amacı ile geliştirilmiştir. Uygulamada takvim etkinliklerini günlük, haftalık veya aylık şeklinde görüntüleyebilir, uygulamay eklediğiniz etkinlik, toplantı, buluşma gibi işleriniz için farklı renkler kullanabilirsiniz. Bu sayede belirli görevleriniz için belirli renkler kullanabilir ve ilk bakışta kolayca görebilirsiniz.

Ayrıca uygulamanın en önemli özelliği Google, Exchange, Hotmail, Outlook ve Facebook takvimleri ile uyumlu çalışmasıdır. Bu sayede tüm takvimlerinizi tek bir yerden kolayca yönetebilir ve senkronize edebilirsiniz. Bununla birlikte yine uygulamada bulunan çarpıcı özelliklerden biri olan bildirim özelliği sayesinde uygulamaya girdiğiniz herhangi bir etkinlik, görev veya randevu için zamanı geldiğinde bildirim ile size uyarmasıdır.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;