Vodafone Self Servis

iPhone ve iPad için Vodafone Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
tamindir.com indir.com gezginler.net

Vodafone Self Servis Vodafone kullanıcılarına özel olarak sunulan servisleri tek bir uygulamada topluyor. Tamamen ücretsiz olarak kullanılabilen bu uygulama sayesinde siz de Vodafone hat sağlayıcınızın sunduğu hizmetleri sadece mobil cihazınızı kullanarak takip edebilirsiniz.

Uygulamayı kullanabilmek için öncelikle şifre almanız gerekiyor. Şifreyi tırnak işaretleri olmadan „S“ yazıp 7000’e SMS göndererek isteyebilirsiniz. Bu aşamadan sonra uygulamaya giriş yaparak sunulan hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Uygulama son derece şık görünen, düzenli bir arayüze sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Bu arayüzde sunulan özellikleri kullanarak tarifenizi görüntüleyebilir ve tarife değişikliği yapabilirsiniz. Konuşma, mesajlaşma ve internet paketlerinizi görüntüleyebilir, isteğinize bağlı olarak değişiklikler yapabilirsiniz. Uygulamanın en dikkat çeken yanlarından birisi de birden fazla numara sahip kullanıcılar için çoklu kullanıcı profili kullanabilme şansı sunması. Numaralarım menüsüne yeni numara ekleyebilir ve tanımlamış olduğunuz GSM numaralarınızla giriş yapabilirsiniz.

Eğer siz de Vodafone hat kullanıyorsanız ve kullandığınız servisleri daha pratik bir şekilde yönetmek istiyorsanız Vodafone Self Servis ile bunu ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Vodafone Self Servis uygulaması ile iOS cihazlarınızdan bireysel hattınız ile ilgili tüm işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Uygulamayı iOS cihazlarınıza yükleyerek tarifenizi görüntüleyebilir, tarife değişikliği yapabilir, konuşma, mesajlaşma ve internet paketi kullanımlarınızı görüntüleyebilir, internet ve yurtdışı paketleri satın alabilir, paketlerinizi değiştirebilirsiniz. Ayrıca 3G, görüntülü konuşma, yurtdışı kullanım, yurtdışını arama, gizli numaradan aranma servislerini açıp kapatabilirsiniz. Bunun yanı sıra bulunduğunuz bölgede yer alan Vodafone Cep Merkezleri'ni görüntüleyebilirsiniz.

Tüm bu özelliklere ek olarak Faturalı aboneler, bakiye bilgilerini görüntüleyebilir, cep lira yükleyebilir, başka hatlara cep lira transferi yapabilirler. Faturalı abonelere sunulan özellikler tüm bunlarla sınırlı değil. Ayrıca son fatura ve geçmiş fatura bilgilerini görüntüleyebilir, dönem için harcama miktarını görüntüleyebilir, e-fatura başvurusu yapabilirler.

Bununla birlikte uygulama içerisinde bulunan Numaralarım menüsüne yeni numara ekleyerek çıkarabilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)

Vodafone Self Servis ile işlemlerinizi HIZLI, ÜCRETSİZ* ve KOLAYCA yapın!

Vodafone Self Servis uygulaması ile abonelik işlemlerinizi kendiniz yapın; hem zamandan, hemparadan tasarruf edin.

Örneğin; Self Servis'ten internet paketi satın alabilir, paketinizde kalan miktarı kontrol edebilir vehattınızı 3G kullanımına açabilirsiniz. İşlemlerinizin yapılması için sıra beklemez ve ücret ödemezsiniz.

Self Servis Uygulaması ile yapılabilen- Tüm hatlar için ortak işlemlerTarifenizi görüntüleyebilir ve değiştirebilirsiniz.Dakika, mesaj ve internet paketlerinizin kullanımını görüntüleyebilirsiniz.**İnternet ve yurtdışı paketlerini görüntüleyebilir, yeni paket alabilir ve paketinizideğiştirebilirsiniz.3G, görüntülü konuşma, MMS, yurt dışını arama, roaming, gizli numaradan aranmaservislerinin açma kapama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.Size özel kampanyaları görüntüleyebilir ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz.Etrafınızdaki Vodafone Cep Merkezlerini ve iletişim bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz.- Faturasız hattınıza özel olarak ayrıca;Bakiye bilginizi görüntüleyebilirsiniz.Cep Lira yükleyebilirsiniz. ***Cep Lira transfer edebilirsiniz.- Faturalı hattınıza özel olarak ayrıca;Son fatura bilginizi ve geçmiş faturalarınızı görüntüleyebilirsiniz.Dönem içinde harcama miktarınızı görüntüleyebilirsiniz.E-fatura (yasal e-fatura) başvurunuzu yapabilirsiniz.

Self Servis uygulamasına giriş için gereken self servis şifrenizi S ya da SIFRE yazıp 7048'e ücretsiz kısa mesaj göndererek kolaylıkla alabilirsiniz.

Self Servis uygulamasından kısa bir süre için sadece bireysel aboneler faydalabilirler.

* Vodafone Self Servis akıllı telefon uygulaması ücretsiz bir uygulamadır. Vodafone Self Servis Uygulaması'nı uygulamamarketinden indirmek için kullanacağınız internet bağlantısı mevcut data tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. VodafoneSelf Servis akıllı telefon uygulaması'nın kullanımı ücretsizdir. Vodafone Cep Merkezi arama modülünde kullanılan 3. partiuygulamasından gelen haritanın kullanacağı internet bağlantısı için mevcut data tarifenizden ücretlendirilirsiniz.

** Faturalı abonelerimiz için son 48 saat içerisinde yapılan kullanım bu bilgiye dahil değildir.

*** Bu işlemi gerçekleştirebilmeniz için kredi kartı bilgilerinizin Online Self Servis'de tanımlı olması gerekmektedir.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;