Viatori

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
gezginler.net

Viatori, check in , masadan sipariş verme, garson çağırma, hesap isteme mesajlaşma, takipleşme gibi popüler birçok özelliği ile "Yepyeni Bir Sosyal Medya Deneyimi" yaşatıyor.

Ayrıcalık: Viatori, birçok özelliğiyle mevcut uygulamalardan farklılaşarak sizlere yepyeni bir sosyal medya deneyimi sunmaktadır. Ayrıca masaya servis sistemiyle çalışan yeme-içme mekanlarına hizmet kalitesini (tek dokunuşla) arttıracak yenilikçi ve mobil çözüm sunmaktadır.

Giriş: Viatori'ye Facebook, Twitter ve Google+ hesaplarınızla ya da mail adresinizle kaydolarak giriş yapın. 

Keşfet: Viatori'ye ilk giriş yapıldığında karşılaşacağınız ipuçları ile keşfinizi hızlandırın.

Check in: Şu an neredesiniz! Bunu arkadaşlarınızla ve tüm sosyal alemle paylaşmak isterseniz, Viatori'ye gelin, yakınınızda ne varsa listelenecek. Bulunduğunuz yeri seçip, arkadaşlarınızı etiketleyip check in yapın. Ayrıca kimlerin sizinle beraber aynı yerde check in yaptığını görüntüleyin.

Durum Paylaş: Ne hissediyorsunuz? Bunu arkadaşlarınızla ve tüm sosyal medya ile paylaşmak isterseniz, hissettiklerinizi yazın, arkadaşlarınızı etiketleyerek paylaşımda bulunun. 

Hashtag(#): Hashtag oluşturarak tüm sosyal medyada paylaşımınızı geniş kitlelere duyurun.

Mesajlaşma: Uygulama içerisindeki tüm kullanıcılar ile doğrudan mesajlaşma imkanına sahip olacaksınız.

Takipleşme: Takip edin, takipçi sayınızı arttırın, takipleşin, Viatori'nin "Fenomen"i olun.

Mekânlar: Yan açılır menüde, "mekânlar" kısmında tüm yeme-içme mekânlarına erişebilirsin. En çok ziyaret edilen, en çok sipariş verilen ve en yüksek puanlı mekânları sıralayabilir, diğer kullanıcıların tavsiyelerini görüntüleyerek keşfini hızlandırabilirsin. "Üye mekânlar" kısmında ise sipariş sistemini kullanabileceğin mekanlar göreceksin. Bu mekanlara gittiğinde, akıllı telefonun ile masadan sipariş vermenin ayrıcalığını sende yaşa. Ardından tavsiye bırak, mekânı puanla, deneyimini tüm kullanıcılarla paylaş. Etkileşim ağını genişlet!

Sipariş: Üye mekânlardan birindeysen, uygulamaya giriş yap, ardından sipariş ikonuna tıkla... Açılan kamera ile oturduğun masadaki QR kitin üzerindeki "QR kodu" okut ve sipariş sistemine giriş yap. Ardından bulunduğun mekanın menüsünü görüntüle, ürün seç, ürünlerin fiyatlarını, detaylarını ve fotoları görüntüle, ardından sepete ekle... Sepetini onaylamak ve düzenlemek senin elinde... Siparişini onaylıyorsan, "sipariş ver" ikonuna tıkla ve sipariş vermenin en sosyal boyutunu keşfet. Ayrıca siparişinizi paylaşarak, etkileşim ağınızı genişletebilirsiniz.

Garson Çağır- Hesap İste: Sipariş ana ekranında tek dokunuşla garson çağır, hesap iste ve dilek-istek-şikayetlerinizi doğrudan yetkililere ilet.

Davet: Tüm arkadaşlarına Viatori'ye katılmaları için davet gönder, bu ayrıcalıklı deneyimi herkese duyur.

Profil: Kendi hesabınızı yönetin ve kişiselleştirin. Profilinize fotoğraf ekleyin, tüm paylaşımlarınızı, takipçilerinizi, takip ettiklerinizi ve aldığınız beğenilerinizi görüntüleyin ve düzenleyin.

İstatistikler: Bu kısım kullanıcılara ait kullanıcı istatistiklerini barındırıyor. Burada, tüm uygulama içerisindeki "En" çok takipçisi (fenomen) olan, "En" çok check in yapan, "En" çok sipariş veren ve "En" çok beğeni toplayan 20 kullanıcı görüntülenecek. Neden o listede siz de yer almayasınız! Ayrıca kendi sıralamanızı da görebilirsiniz.

Gizlilik: Yan açılır menüde "gizlilik" alanında, uygulama içi gizlilik ayarlarınızı yönetebilirsiniz.

Bu daha henüz başlangıç. Genç ve dinamik ekibiyle Proaegean çalışmaya devam ediyor. Viatori'yi mutlaka takip edin. Çok yakında yepyeni özelliklerle markette olacağız. Bu "Yepyeni Sosyal Medya deneyimi"ni ilk siz keşfedin ve yaşayın.

İndirme Sayfası (gezginler.net)