VEVO

iPhone ve iPad için Müzik ve Video Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Çince, Fransızca, İngilizce, ispanyolca, italyanca, Alm
Üretici: VEVO
tamindir.com indir.com

VEVO, internet üzerinden video klipler, müzikler ve canlı konserler izleyebileceğiniz mükemmel bir uygulama.

iPhone ve iPad'lerinizi kullanarak indirebileceğiniz uygulama tamamen ücretsiz. Uygulamayı kullanarak 21.000'den fazla sanatçının 75.000'den fazla şarkısına ulaşabilirsiniz. İstediğiniz tüm tarzlarda bulabileceğiniz müzikleri, kalipleri ile birlikte fırsatı sunan uygulamanın bazı özellikleri belirli ülkeler için kapalı.

VEVO TV üzerinden 7 gün 24 saat boyunca yayın yapan uygulamayı kullanarak, oldukça geniş olan VEVO kütüphaneisnden, canlı performanslar, orjinal şovlar ve müzik videoları izlemek mümkün. Sevdiğiniz tüm müzik türlerine bu uygulamayı kullanarak ulaşmak mümkün. Ayrıca şarkıcıların yeni çıkan albümlerini ve müziklerini uygulama üzerinden yasal olarak satın alabilirsiniz.

Yayınlanan videoların ve müziklerin HD kalitesinde olması, milyonlarca kişinin neden VEVO kullandığını açıklıyor.

Bir video beğendiğinizde izleyecek yeterli vaktiniz yoksa, daha sonra izlenecek listesine ekleyerek böylece unutmamanızı sağlayabilirsiniz. Uygulamayı ücretsiz olarak indirerek sizde bu müzik ve video dünyasına biran önce katılın.

Uygulamanın Özellikleri:

  • Kendi şarkı listelerinizi giriş yapabilme
  • İzlediğiniz videoları Facebook ve Tiwtter üzerinden paylaşabilme
  • Bulut üzerindeki listeleriniz ile senkronize yapabilme
  • Yüksek kaliteli HD videolar
  • Airplay ile Apple TV ücerinden video izleyebilme
  • Tüm arkadaşlarınızın listelerini görebilme imkanı
İndirme Sayfası (tamindir.com)

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz, kullanıcılarına en güncel müzik videolarını HD kalitesinde sunan keyifli bir müzik videosu izleme uygulamasıdır.

Gençler arasında oldukça popüler olarak kullanılan Vevo tamamen ücretsiz olarak iOS kullanıcılarına sunuluyor. Canlı müzik performansları, çalma alışkanlıklarınıza göre öneri listeleri sunan uygulama ile en güncel müzik videoları parmaklarınızın ucunda.

Oldukça büyük bir müzik video koleksiyonuna sahip uygulama, sade ve şık bir arayüz ile birlikte geliyor. Bu arayüz üzerinden dilediğiniz müzik videosuna hızlı bir şekilde ulaşabilir ve dilerseniz en beğendiğiniz videoyu sosyal ağlar üzerinden paylaşabilirsiniz. Ekranın üst kısmında bulunan arama barı sayesinde dilediğiniz tür ve sanatçı için arama yapabilmeniz mümkün. Sonuçlar saniyeler içerisinde size sunuluyor.

Binlerce müzik videosunu HD kalitesinde sunan Vevo uygulamasını denemelisiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;