Uplay

Uplay

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce, Türkçe
Üretici: Ubisoft
tamindir.com gezginler.net

Uplay, Ubisoft'un kendi geliştirmiş olduğu ve dağıtımını üstlendiği oyunları ön plana çıkarmak amacıyla geliştirmiş olduğu dijital bir oyun platformu ve servisidir.

Aynı zamanda servis oyuncuların severek oynadıkları Ubisoft oyunlarını çok daha verimli bir şekilde oynayabilmeleri için kendilerine birçok ekstra ve ücretsiz içerik de sunmaktadır.

Servis üzerinde yer alan Uplay puan sistemi sayesinde oyunseverler en sevdikleri oyunları oynarken bir yandan da Uplay puanları kazanarak, bir yandan da kazanmış oldukları puanlar yardımıyla favori oyunlar yeni silahlar, araçlar, ekipmanlar, müzikler, karakterler ve çok daha fazlasının kilidini açtırabilirler.

Tüm bunların dışında sahip olduğunuz tüm Uplay oyunlarını tek bir yerde görüntüleyebilir ve yeni oyunlar keşfetmek için Uplay üzerinde diğer oyunları görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca oyunlarda elde ettiğiniz başarımları takip edebilir ve tamamlamanız gereken diğer başarımları da görüntüleyebilirsiniz.

Servisin en güzel yanlarından bir tanesi de oyun piyasasında yer alan en son gelişmeleri ve haberleri de tek bir yerden takip edebilecek olmanızdır. Bu sayede yeni çıkacak oyunlar ve oyunlara ait haberlere en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Oyunlarımızdan daha fazla verim al!İster adanmış bir oyuncu, ister arada bir oyna, Uplay geniş bir yelpazedeki özel hizmetler ve ücretsiz içerikle sevdiğin oyunları oynadığın için seni ödüllendirir. Uplay'a hemen katıl ve şunlara eriş:

Uplay ÖdülleriSadece sevdiğin oyunları oynayarak özel Uplay ödülleri al. Favori Ubisoft oyunlarını oyna ve ekstra silahlar, araçlar, ekipman, müzikler, yeni karakterler, ilave haritalar ve daha fazlası için takas edebileceğin Uplay birimleri kazan!

Favori Oyunların Hepsi Bir YerdeTelefonunun veya tabletinin rahatlığından bütün favori Ubisoft oyunların için Uplay'deki İlerlemeni takip et. Kişisel oyun koleksiyonuna göz at veya oynamak için yeni ve heyecanlı bir şey bulmak için komple oyun listesini görüntüle!

Haber ve Özel İçerikSon haberler parmak ucunda olsun. Uygulamada sosyal akışlar, Ubisoft oyun dünyasına bağlı kalmayı kolaylaştırır.

EtkinliklerOyun dünyasında E3 ve Gamescom gibi en büyük etkinliklerden haberdar ol, hatta yerinde bütün eğlenceyi yaşamak için Uplay'a katılmak üzere tüm masrafları ödenmiş bir seyahat kazan!

İndirme Sayfası (gezginler.net)