Twitter Dashboard

IPhone İçin İşletmelere Özel Twitter Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
tamindir.com

Twitter Dashboard, işletmelere özel hazırlanmış resmi Twitter uygulaması. iOS platformunda henüz Türkiye’ye açık olmayan uygulama, işletmelerin hesaplarını yönetmeleri için ihtiyaç duydukları Hootsite, TweetDeck gibi üçüncü parti servislere gereksinimi ortadan kaldırıyor.

Twitter’da kişisel hesabınızın yanı sıra iş hesabınız da varsa Twitter’ın işletmelere özel sunduğu, tweet’leri planlama, tweet performansı hakkında analizleri görüntüleme, anahtar kelimelere göre bahsetmelerde anlık bildirim alma gibi Twitter uygulamasında olmayan özellikleri sunan Twitter Dashboard uygulamasını şu an için Amerika hesabına sahipseniz iPhone’unuza indirip kullanabiliyorsunuz.

Twitter Dashboard uygulaması, Twitter’ın arayüzüne benzer bir arayüz sunuyor. Alt sekmelerden tek dokunuşla zaman akışınızı görüntülemeniz, hesap ve tweet’lerinizin performansı hakkında bilgi almanız, belirli gün ve saatte gönderilmek üzere Tweet ayarlamanız, mesajlarınıza ulaşmanız mümkün. Ayrıca işletmelerin hesaplarını öne çıkarmalarına yardımcı olan ipuçları da paylaşılıyor.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;