Turkcell Goller Cepte

iOS için Turkcell Spor Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com gezginler.net

Turkcell'in aboneleri için özel olarak hazırladığı Goller Cepte uygulaması ile takımınızın maçlarını akıllı telefon ve tabletinizden takip edin. Spor Toto Süper Lig'in yanı sıra UEFA Şampiyonlar Lig ve UEFA Avrupa Ligi'nde oynanan tüm maçlardan anında haberdar olun.

Uygulama üzerinden 2.45 TL (Gol videolarını indirirken kullanılan veri ücreti dahil) ücret karşılığında Goller Cepte üyeliğinizi başlatarak takımınızın -yüksek çözünürlüklü- gol videolarını izleyebilir, 4 büyüklerin Spor Toto Süper Lig'deki durumunu takip edebilir, Fikstür ekranından Süper Lig'de oynanan ve oynanacak maçları görebilirsiniz. Ayrıca içinde bulunduğunuz haftanın güncel Puan Durumunu öğrenebilir, canlı maç sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

En yeni spor haberlerinin, fotoğraf ve video galerilerinin de yer verildiği Turkcell Goller Cepte uygulaması, sayfalar arasında hızlıca gezinmenize imkan tanıyan kullanıcı dostu arayüz ile gelmektedir. Haberlere, oynanacak maçlara, galerilere, canlı sonuçlara anında geçiş yapabilirsiniz.

Turkcell Goller Cepte uygulamasını WiFi bağlantınız üzerinden kullanmanız durumunda Turkcell Şifrenizi (SIFRE yazıp 2222'ye göndererek ücretsiz olarak alabilirsiniz.) girmeniz gerekmektedir.

Turkcell Goller Cepte uygulamasının başlıca özellikleri:

  • Takımınızın gol videolarını yüksek kalitede izleyin.
  • En güncel spor haberlerini takip edin.
  • Spor Toto Süper Lig, UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve Bank Asya 1.Lig'deki maçların sonuçlarını anında öğrenin.
  • Fotoğraf ve video galerilerine göz atın.
  • Puan durumu ve Fikstüre ulaşın.
İndirme Sayfası (tamindir.com)
Turkcell Goller Cepte uygulaması ile süper ligde oyananan maçların golleri anında mobil cihazınızda. Maçı izleyemiyorsunuz ve atılan golleri merak ediyorsanız uygulama sizin için oldukça iyi bir çözüm olacak. 
Uygulamanın kullanılabilmesi için Turkcell'den abonelik almanız gerekiyor. Bu sayede anlık gol izlemeden başka Süper ligle ilgili istatistikleri ve gelişmeleri de takip edebiliyorsunuz. Takım başına haftalık 1.5 TL gibi bir miktar ödeyerek abone olabiliyorsunuz. Size gönderilen süper şifre ile uygulamayı kullanmaya başlıyorsunuz
İndirme Sayfası (indir.com)

Turkcell Goller Cepte uygulaması ile Turkcell abonesi futbolseverler; 

YENİ! Artık, Turkcell’li futbolseverler maçlar tamamlandıktan yaklaşık 1 saat sonra maçların özetlerini ve hafta tamamlandığında o hafta için özel olarak hazırlanan haftanın en iyi gol ve kurtarışlarının olduğu haftanın panoramasını ek ücret ödemeden izleyebilecekler! Ayrıca gol videolarını sadece maç anında değil, maçlar bittikten sonra da keyifle izlenebiliyor!

• Takımlarının iPhone için özel olarak hazırlanmış yüksek çözünürlüklü “Gol Videolarını” maç anında ve maçtan sonra izleyebilirler.

• Puan Durumu ekranından, Süper Lig’de o haftaya ait güncel “Puan Durumu”nu görüntüleyebilecektir. 

• Fikstür ekranından, Süper Lig’de oynanan ve oynanacak olan maçların bilgilerine ve “anlık skorlarına” ulaşabilecektir.

• Haberler ekranından, Süper Lig takımlarına ait son dakika haberlerine ulaşabilecektir.

Goller Cepte üyesi olmayan Turkcell aboneleri gol videolarını izleyemeyecektir. Turkcell aboneleri uygulama üzerinden Goller Cepte üyeliklerini başlatarak seçtikleri takım veya takımların gol videolarını izleyebilecektir. Goller Cepte üyeliği takım başına haftalık 1,5 TL’dir. Fiyata gol videolarını indirirken kullanılan data ücreti dahildir. 

Puan Durumu, Fikstür ve Haberler ekranlarında data ücreti alınır. (Internet paketiniz varsa kullanımınız paketinizden düşer.)

Bu uygulamayı kullanabilmek için Turkcell abonesi olmanız gerekmektedir. 

Turkcell Goller Cepte uygulamasını, Wi-Fi üzerinden kullanabilmek için Süper Şifrenizi girerek uygulamayı çalıştırmanız gerekmektedir. Süper Şifrelerini henüz almamış olan ya da unutan abonelerimiz SIFRE yazıp, Turkcell 2222'ye kısa mesaj göndererek şifrelerini ücretsiz alabilirler. 

• Turkcell Goller Cepte uygulaması, IPad icin ozel hazırlanan versiyonu uzerinden de kullanılabilir. Goller Cepte abonelikleri hem iphone hem ipad'teki uygulamalar üzerinden gol videolarını izlemek için kullanılabilir. Tek bir abonelik yeterli olacaktır. Bunun için Süperşifre ile giriş gerekmektedir. 

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;