Turkcell Dergilik

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
gezginler.net

Turkcell Dergilik, zengin dergi seçeneklerinden dilediğinizi iPad'inizden okumanızı sağlayan bir Turkcell servisidir. 

Turkcell Dergilik interaktif sayfaları ve zenginleştirilmiş içeriği ile size basılı dergilerden fazlasını sunar.Turkcell Dergilik'te dergilerin hem güncel hem de eski sayılarına ulaşabilirsiniz. Bu sayede sevdiğiniz dergileri hep yanınızda taşıyabilirsiniz. 

Dilediğiniz dergiyi uygun kategoriden ya da arama özelliği ile kolayca bulabilir, aldığınız dergileri kütüphanenizde saklayabilirsiniz. 

Ekstra özellikler:

- Aradığınız dergiyi arama özelliği ile kolayca bulabilir,- Aldığınız dergiyi indirip internete bağlı olmadığınız zamanlarda okuyabilir,- HTML5 desteği sayesinde interaktif sayfalarda eğlenceli vakit geçirebilir,- Dergi içi arama yapabilir,- Dergideki konular için özel hazırlanan videoları izleyebilir,müzikleri dinleyebilir,- Derginin basılı halinde bulunmayan ekstra fotoğrafları görüntüleyebilir,- Okuduğunuzu arkadaşlarınızla e-mail ve facebook yoluyla paylaşabilir,- 3 boyut özelliğine sahip sayfaları 3D gözlükle görüntüleyebilir,- Hareketli sayfalarda eğlenceli vakit geçirebilir,- 360 derece özelliğini destekleyen fotoğraflarda mekanları ve ürünleri her açıdan inceleyebilirsiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)