Turkcell Çekim Gücü

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Turkcell Sorun Bildirme Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Turkcell
tamindir.com indir.com gezginler.net

Turkcell, müşterilerinin yaşadıkların sinyal alamama, zayıf sinyal, konuşmanın kesilmesi ve internet bağlantısındaki sorunları bildirmeleri amacıyla Turkcell Çekim Gücü uygulaması hazırladı.

Turkcell Çekim Gücü ile aşağıdaki sorunları Turkcell'e iletebilirsiniz:

- Konuşma Kesintisi- Çağrı Yapamama-Alamama- Kapsama(Sinyal) Yok- Data Bağlantı Problemi- Ses Kalite Problemi- Öneri ve Şikayetler

Uygulamayı kullanmak, kullanıcının internet tarifesi üzerinden ücretlendirilmekte ve hava koşullarına bağlı olarak yaşanan sorunlar sürekli yaşanan bir sorun olarak dikkate alınmamakta.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Turkcell Çekim Gücü uygulaması ile bulunduğunuz yerdeki kapsama alanı şiddetini ölçebilirsiniz. Ayrıca uygulama ile herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda Turkcell müşteri hizmetlerine direkt olarak uygulama üzerinden bildirim gönderebilirsiniz.
Çekim gücü kalitesini bir üst seviyeye taşımaya çalışan Turkcell, bu uygulama ile bulunduğunuz konumdaki çekim gücü kalitesi, konuşma kesintisi, çağrı yapamama-alamama, data bağlantı sorunları, ses kalitesi sorunları gibi istenmeyen sonuçların önüne geçmeyi planlamış. Uygulama sayesinde bu ve bunun gibi sorunlar ile karşılaşır iseniz bulunduğunuz konum bilginizi, e-posta adresinizi ve GSM numaranız ile birlikte Turkcell müşteri servisine iletebiliyorsunuz. Bu uygulamadan sadece Turkcell aboneleri yararlanabilmektedir.
İndirme Sayfası (indir.com)

En iyi kapsamaya ve en kaliteli çekim gücüne sahip olduğumuzu biliyoruz, sizlerin bildirimleriyle bunu sürdüreceğimize inanıyoruz. Önerilerinizi ve aşağıdaki konularda karşılaştığınız sorunları, bulunduğunuz/belirteceğiniz konum bilginiz, e-mail adresiniz ve GSM numaranız ile birlikte bize iletebilirsiniz. E-mail adresiniz üzerinden sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Konuşma KesintisiÇağrı Yapamama-AlamamaKapsama(Sinyal) YokData Bağlantı ProblemiSes Kalite ProblemiÖneri ve Şikayetler Turkcell Çekim Gücü uygulaması (GPRS/EDGE/3G üzerinden bağlanıldığında) standart mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Hattınızda tanımlı internet paketiniz var ise, kullanımınız paketinizden düşülür. Turkcell Çekim Gücü uygulamasından sadece Turkcell kullanıcıları yararlanabilir. Abonenin konumu, hava ve yer koşullarına göre değişiklik göstermektedir. Konum (lokasyon) bilgisi, Apple'ın iPhone için sağladığı servis üzerinden alınmaktadır ve kapalı mekanlarda hassasiyeti düşük olabilir. Servisi kullanan abonelerimiz tüm bu koşulları kabul etmiş sayılmaktadır.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;