Turkcell BiP

iOS için Turkcell Anlık Mesajlaşma Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Turkcell
tamindir.com indir.com gezginler.net

Turkcell’in yeni BiP uygulaması ile sevdiklerinizle doyasıya mesajlaşabilirsiniz. Popüler anlık mesajlaşma servisi WhatsApp’a benzer yapısıyla dikkat çeken uygulama, ücretsizdir.

Telefon numaranızı girmenizin ardından telefonunuza gönderilen BiP şifrenizi girerek sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Rehberinizdeki kişilerle anlık mesajlaşabilir, pide, simit, çay gibi ülkemize özgü simgelerle mesajlarınızı süsleyebilirsiniz. WhatsApp uygulamasındaki gibi mesajlarınızın okunup okunmadığını görebilir, kişilerinizin son çevrimiçi zamanını görebilirsiniz. Sınırsız sayıda mesaj gönderme, birden fazla kişiye aynı anda mesaj gönderme özelliklerini de sahip olan Turkcell BiP uygulamasının başlıca özelllikleri:

• Rehberinizdeki kişilerle mesajlaşın.• Mesajlarınızın okunup okunmadığını görün.• Türkiye’ye özel simgelerle mesajlarınızı süsleyin.• Sınırsız sayıda mesaj gönderin.• Sık sohbet ettiğiniz kişileri favorilerinize ekleyin.• Profilinizi düzenleyin.• Sizi rahatsız eden kişileri engelleyin.• Durumunuzu belirtin.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Turkcell tarafından geliştirilmiş olan ve kullanıcıların birbirleri arasında anlık olarak mesajlaşmalarını sağlayan Turkcell BiP uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

iPad, iPhone ve iPod Touch akıllı telefonlar ile tabletlerinizde kullanabileceğiniz Turkcell BiP uygulaması sayesinde aileniz, arkadaşlarınız veya rehberinizde kayıtlı olan tüm tanıdıklarınız ile gerçek zamanlı olarak mesajlaşabilirsiniz. Konum bilginizi de arkadaşlarınız ile paylaşabilmenizi sağlayan uygulama sayesinde ayrıca birden fazla kişiye aynı anda ileti gönderebilir, kişilerin uygulamayı en son ne zaman kullandığınız öğrenebilir, istediğiniz kişi ya da kişilere sınırsız sayıda mesaj yazabilir, gönderdiğiniz mesajları alıcıların ne zaman okuduğunu görebileceğiniz gibi yazdığınız mesajlara özel ikonlar ekleyerek sohbetlerinizi daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Turkcell abonelerinin dışında diğer GSM operatörleri abonelerinin de ücretsiz olarak kullanabilecekleri Turkcell BiP uygulamasını sorunsuz bir şekilde kullanarak mesajlaşabilmeniz için cihazınızın herhangi bir Wi-Fi internet ağına bağlı olması gerekmektedir.

İndirme Sayfası (indir.com)

TURKCELL BiP ile ailenize, arkadaşlarınıza ya da rehberinizdeki tüm tanıdıklarınıza mesajlarınızı eğlenceli ve size özel haliyle anında iletebilirsiniz.

BiP uygulaması ile;

  • Rehberinizdeki kişilerle anlık mesajlaşabilir,
  • Konumunuzu paylaşabilir,
  • Birden fazla kişiye aynı anda ileti gönderebilir,
  • Kişilerin uygulamayı en son ne zaman kullandığını görebilir,
  • Sınırsız sayıda mesaj gönderebilir,
  • Gönderdiğiniz mesajın okunup, okunmadığını anlayabilir,
  • Yazdıklarınızı özel ikonlarla daha eğlenceli kılabilirsiniz.

"BiP" uygulaması ücretsizdir. Uygulamayı ilk defa kullanan TURKCELL'lilere özel, ilk 3 ay uygulamaya erişim ve uygulama kapsamındaki data kullanımları için mobil internet ücreti alınmayacaktır. Bu kampanya dışında, uygulama standart mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Eğer mobil internet paketiniz varsa, uygulama kapsamındaki data kullanımlarınız öncelikle internet paketinizden düşülür.

BiP uygulaması üzerinden yapılan aramalar ve gönderilen SMS'lerin, servis sağlayıcısının tarifesi üzerinden gerçekleşmektedir.

Uygulama, mobil şebeke üzerinden erişimin yanında bulunduğunuz ortamdaki kablosuz internet bağlantısı (wi-fi) üzerinden de kullanılabilir. Bu durumda uygulamaya erişim için gerçekleştirilen data kullanımı TURKCELL tarafından ücretlendirilmeyeceği için söz konusu data kullanımından TURKCELL sorumlu değildir.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;