Turkcell Akıllı Otomobil

iOS için Akıllı Otomobil Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com

Turkcell Akıllı Otomobil, şu an için Subaru ve Volvo araç sahiplerinin yararlanabildiği, sürücünün daha keyifli yolculuk geçirmesi amacıyla tasarlanmış bir mobil uygulama.

Turkcell Akıllı Otomobil, bildiğiniz üzere ilk olarak Subaru ve Volvo marka otomobillerde kullanılan bir sistem. Bu sistemin sayesinde sürücü, aracı arızalandığı vakit yardım almak için yol tarif etmek zorunda kalmıyor, aracı için yakınındaki yetkili servis noktalarını rahatlıkla öğrenebiliyor ve tek tuşla ulaşabiliyor. Bunun yanında nöbetçi eczane, akaryakıt istasyonları, banka gibi sık ihtiyaç duyulan 100’den fazla nokta için yol tarifi alabiliyor. Akıllı Otomobil uygulaması da tüm bu işlevleri mobil cihazlara taşıyor ve hali hazırda akıllı otomobillerde bulunan tüm özellikleri iPhone’dan kullanma rahatlığı sunuyor.

iPhone’larla uyumlu olan Turkcell Akıllı Otomobil uygulaması, aracınızın konum ve hız bilgilerine anında ulaşabileceğiniz Aracım Nerede; yolda zor durumda kaldığınız vakit yakınınızdaki yetkili servis noktalarını öğrenebileceğiniz Yetkili Servisler; 100’den fazla noktanın yerini öğrenebileceğiniz (Banka, Akaryakıt İstasyonu, Otel, Eğlence ve Alışveriş Merkezleri gibi) Konum ve acil durumlarda tek tuşla ilgili kişilere ulaşabileceğiniz Acil Numaralar olmak üzere dört sekmeden oluşuyor.

Turkcell Akıllı Otomobil uygulaması elbette Akıllı Otomobil özelliğine sahip araç kullanıcıları için hazırlanmış bir uygulama olduğundan aracınızın konumunu öğrenmek, yetkili servis noktalarını bulmak için TC Kimlik numaranız ve şifrenizle giriş yapmanız gerekiyor. Yer öğrenme ve acil durum numaraları için giriş yapma zorunluluğu bulunmuyor.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Turkcell Akıllı Otomobil uygulamasını iOS cihazlarınıza yükleyerek trafik durum bilgisini görebilir, en yakındaki otopark, eczane, nöbetçi eczane, akaryakıt istasyonları ve 129 farklı kategoride ilgi noktalarını kolayca bulabilirsiniz.

Uygulamayı kullanarak adınıza kayıtlı otomobillerinizi cep telefonunuzdan takip edebilirsiniz. Anlık hız ve konumunu görebilirsiniz. Ayrıca İstediğiniz herhangi bir akıllı otomobil özellikli araca mobil uygulamadan konum gönderip aracın navigasyon ile gönderdiğiniz konuma gelmesini sağlayabilirsiniz.

129 farklı kategoride eczane, akaryakıt, banka gibi en yakın ihtiyaç noktalarına erişebileceğiniz uygulama ile adınıza kayıtlı otomobilleriniz için en yakın yetkili servis noktasına erişebilirsiniz. Bunun yanı sıra gittiğiniz mekanları sosyal paylaşım sitelerinde sevdiklerinizle paylaşabilir, tüm acil durum numaralarına erişerek sadece tek bir dokunuşla arayabilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;