Turistik tercüman

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Demo
Dil: Türkçe
gezginler.net

iPhone , iPod touch ve Ipad 30 ayrı lisanda size tercümanlık yapabilir.

Turistik tercüman Türkçe sözcükleri ve deyimleri 30 ayrı lisana tercüme edebilen resimli ve konuşan bir dil rehberidir. Program size yurtdışında iken ihtiyacınız olan kelimeleri gerektiğinde sesli olarak da tekrarlayarak o dili bilmeseniz de, yardımcı olacak benzersiz bir olanak sunmaktadır. Kolay anlaşılır resim ve çizimlerle iletişim kabiliyetiniz daha da artmış olacaktır.

Turistik tercüman ile dil bilmeseniz bile, uçak bileti alabilir, otelde oda rezerve edebilir, bir arabayı servise sokabilir veya lokantalarda rahatlıkla sipariş verebilirsiniz. Lisan başına 2200 deyim ve sözcük ile konu başlıkları halinde düzenlenmiş listeleme sayesinde, örneğin gümrüklerde, otelde, oto tamirinde, trafikte, turistik gezilerde, yemek veya içki ısmarlarken, spor yaparken, muhabbet ederken veya iş dışındaki zamanlarınızda, size en büyük yardımcıdır.

Entegre arama fonksiyonu sayesinde aradıklarınız daha hızlı bulabilirsiniz. Örneğin eğer tek kişilik bir oda istiyorsanız, arama alanına „tek kişilik" girmeniz yeterli olacaktır. Buna uygun olarak „tek kişilik bir oda rica ediyorum" cümlesi hemen ekrana gelecektir.

Her bir lisan başına 2.200 ve üstü resimli ve sesli deyim ve kelime haznesi.

30 hedef lisan: İngilizce ( A.B.D ), İngilizce (İNGİLİZ), Almanca, Fransızca, İspanyolca (İspanya), İspanyolca (Latin Amerika), İtalyanca, Portekizce (Portekiz), Portekizce (Brezilya), Danimarkaca, Hollandaca, Fince, İsveççe, Norveşçe, Lehçe, Çekçe, Slovakça,Rusça, Bulgarca, Macarca, Yunanca, Çince, Arapça, Japanca, Korece, İsrailce, Tayvanca, Hinduca, Vietnamca, Farsça.

Tüm deyimler hedef lisanın aslına tam uygun olarak seslendirilmektedir.

Konular ve alt konular kesin ve kolay anlaşılır biçimde listelenmektedir.

Kelime parçalarını da arayacak şekilde, hızlı tam metin tamamlama.

Bütün içerik cihaza yüklenmiştir, bundan dolayı kullanım için internete bağlanmak gerekmiyor.

Her giriş kalemi, iletişimi daha da basit hale getirecek resimler ile donatılmıştır.

Kullanımı çok kolaydır; yaşlılar ve çocuklar tarafından da zorlanmadan kullanılabilir.

İndirme Sayfası (gezginler.net)