TRT Çocuk Bizim Ninniler

iPhone ve iPad için Ninni Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com gezginler.net

TRT Çocuk Bizim Ninniler, mobil cihazlar için özel olarak tasarlanmış kullanışlı ve yararlı bir ninni uygulamasıdır. TRT'nin çocuklar için özel olarak hazırladığı uygulama ile yıllardır duymaya aşina olduğumuz ninnileri tekrar dinleme veya çocuklarımıza dinletme fırsatı yakalıyoruz.

Özel animasyonlar ile birlikte hazırlanan ninnilerin birçoğu bilindik ve çocukken duyduğumuz ninniler.

Uygulamayı kullanarak ninnilerin videolarını iPhone veya iPad'inize indirerek, internetiniz olmadığı zamanlarda da isteiğiniz kadar dinleyebilirsiniz. Özellikle çocuklarımızı uyuturken kullandığımız ninniler için bu ücretsiz uygulamayı indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uygulama ücretsiz olmasına rağmen içerisinde bulunan ninnilerden sadece bir tanesi ücretsizdir. Bu ninni dışındaki ninnilerin videosunu açabilmek için 3.59 TL'lik paketi satın almanız gerekmektedir.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Mobil cihazlar için geliştirilen TRT Çocuk Bizim Ninniler uygulaması sayesinde binlerce yıldır kulağımızdan ve benliğimizden silinememiş sesleri, çok özel animasyonlar eşliğinde yeniden hatırlatıyoruz...

Bu uygulamayı kullanarak ninni videolarını cihazınıza indirebilir, internet bağlantınız olmasa da dilediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

Ninniler sütümüzdür, annelerimizden kana kana içtiğimiz.
Ninniler rüyalarımızdır, çocukluğumuzun.. 
Ninniler Anadolu’nun tertemiz ırmaklarından çıkan nağmelerdir.
Ninniler bebeklerin oyunu, gıdası, eğlencesi ve hayattaki ilk dersleridir..
Ninniler anonim denilen o kavramın içeriğini en iyi dolduracak özgün yaratılardır.

"ben bir şey yapmadım, anadolunun sesini kendi çocuklarımıza doğru dürüst ulaştırmaya çalıştım.. hem annelerimize hem bebeklerimize yarasın "
Emin İgüs
Müzisyen / Proje yönetmeni

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;