TOTAL Oil Türkiye A.Ş.

iPhone ve iPad için Total Akaryakıt İstasyonu Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Mobillion
tamindir.com indir.com gezginler.net

TOTAL Oil Türkiye A.Ş. uygulaması kullanıcılara kendilerine en yakın TOTAL akaryakıt istasyonunu bulmalarında yardımcı olan bir mobil uygulamadır.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefon ve ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz resmi bir TOTAL uygulaması olan TOTAL Oil Türkiye A.Ş. kullanıcılara yakıtları azaldığı zaman büyük yararı dokunan bir uygulamadır. Yolda giderken benzin veya LPG'niz azaldığında TOTAL Oil Türkiye A.Ş. uygulamasını açabilir ve çevrenizde yer alan size en yakın Total benzin istasyonunu görüntüleyebilirsiniz. Uygulama akaryakıt istasyonlarını hem liste olarak görüntülemenize hem de harita üzerinde görüntülemenize imkan tanıyor. TOTAL Oil Türkiye A.Ş. uygulaması size harita üzerinde bulunduğunuz noktadan TOTAL istasyonlarına giden rotayı da gösterebilmekte. 

TOTAL Oil Türkiye A.Ş. oldukça kullanışlı olan ek özelliklere de sahip. TOTAL Oil Türkiye A.Ş. ile aradığınız TOTAL istasyonlarının adres, telefon ve hizmet bilgilerine ulaşabilirsiniz ve tek dokunuşla bu istasyonları arayabilirsiniz.

TOTAL Oil Türkiye A.Ş. uygulaması ile seyahatleriniz için de planlamalar yapabiliyorsunuz. Uygulama iki il arasındaki rotayı görüntülemenize yardımcı oluyor ve yol üzerindeki TOTAL istasyonlarını işaretliyor. 

TOTAL Oil Türkiye A.Ş. güncel akaryakıt ve otogaz fiyatlarını kontrol etmenizi, güncel kapanyalara göz atmanızı ve fotoğraflar ekleyerek TOTAL'e bildirimler göndermenizi mümkün kılıyor. Ayrıca uygulama içerisinde eğlenceli oyunlar da yer alıyor.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Otomobil sahiplerinin bulundukları konuma en yakın TOTAL akaryakıt istasyonunu bulmalarına yardımcı olacak TOTAL Oil Türkiye A.Ş.'yi ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Resmi olarak yayınlanan uygulama sayesinde kullanıcılar, en yakınlarındaki Total benzin istasyonunu tam liste halinde ya da harita üzerinden görüntüleyebilecekleri gibi rota bilgilerine de erişebilirler.

Pek çok kullanışlı ek özelliği de sunan uygulama, istasyonlara ait adres, telefon ve hizmet bilgilerine ulaşabilecekleri gibi sadece tek bir dokunuşla bu istasyonlar ile iletişime geçebilirler.

Seyahat planlamalarında da yardımcı olan TOTAL Oil Türkiye A.Ş. uygulaması, iki şehir arasındaki rotayı görmenize ve yol üzerindeki TOTAL istasyonlarının işaretlenmesi imkanını da sağlıyor.

Güncel akaryakıt ve otogaz fiyatları, güncel kampanyalar ve bildirim gönderme özelliklerine de sahip olan uygulamada küçük oyunlarda bulunuyor.

İndirme Sayfası (indir.com)

TOTAL iPhone uygulaması ile TOTAL artık size hiç olmadığı kadar yakın!

Yeni uygulamamız ile kullanıcılarımız;

- O an bulundukları noktaya en yakın TOTAL istasyonlarını ister liste ister harita üzerinden görebilme,- Bu istasyonların ünvan, adres, müşterilerine sunduğu hizmetler, telefon vb. bilgilerini görebilme,- Bir tuşla istedikleri istasyonu arayabilme,- Bulundukları nokta ile seçtikleri istasyon arasındaki rotayı görebilme,- Bulundukları noktadan bağımsız olarak, Türkiye içinde herhangi bir il ve ilçeyi seçerek o bölgedeki TOTAL istasyonlarını görebilme,- Türkiye içinde herhangi iki il arasındaki rotayı ve bu rota üzerindeki mevcut TOTAL istasyonlarını görebilme,- Türkiye içinde herhnagi bir il ve ilçede, o günki güncel akaryakıt ve otogaz fiyatlarını takip edebilme,- TOTAL'in güncel kampanyalarından haberdar olabilme,- Arzu ettikleri takdirde bizimle e-mail ya da telefon aracılığı ile iletişim kurabilme ve bu sırada gönderecekleri mesajlara fotoğraf ekleyebilme,- Eğlenceli oyunlarla keyifli dakikalar geçirebilmen olanaklarına sahip olacaklar.

Buna ek olarak, TOTAL Iphone & Ipad uygulaması ile ClubTOTAL kart sahibi kullanıcılarımız;

- Uygulama üzerinden ClubTOTAL sistemine kart numarası ve şifre ile girebilme,- Mevcut puanTOTAL bakiyelerini ve geçmiş işlemlerini görüntüleyebilme,- Kişisel bilgilerini güncelleyebilme

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;