Topface

iPhone ve iPad için Arakdaş Bulma Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Topface
tamindir.com indir.com gezginler.net

Yeni insanlarla tanışmayı seven kişilere hitap eden bir uygulama olarak öne çıkan Topface’i hem tablet hem de akıllı telefonlarınız üzerinde sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan Topface sayesinde ilginç insanlar tanıyabilir ve birlikte keyifli sohbetler gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulamanın en iyi özelliklerinden bir tanesi de kullanıcıların beğenilerine ve hobilerine uygun kişiler bulması. Sizinle benzer kişilik özelliklerine sahip insanları keşfettikçe uygulamadan aldığınız keyif de aynı ölçüde artacaktır. Uygulamanın an itibariyle 70 milyon kişi tarafından kullanıldığı iddia ediliyor. Bu bana kalırsa hiç de azımsanacak bir rakam değil.

Topface’te iletişim kurmak istemediğiniz kişileri kara listeye alıp onları engelleyebilirsiniz. Bu sayede sizleri rahatsız edenlerle iletişimi tamamen kesebilirsiniz. Buraya kadar her şey normal gibi görünse de Topface’in eleştiri alabileceği ve kullanıcıları uzaklaştırabilecek bir fiyatlandırma politikası mevcut. Topface’i kullanabilmek için aylık 9,99 dolar, üç aylık 26,99 dolar, altı aylık 49,99 dolar ve yıllık 89,99 dolar ödeme yapmak gerekiyor. Bu rakamları bir arkadaşlık uygulamasına harcamak istiyorsanız Topface seçenekleriniz arasında ilk sırada yer almalı.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

İlginç insanlarla tanışarak sohbet edebilmenizi sağlayan Topface, iPhone veya iPad cihazınız üzerinde ücretsiz kullanabileceğiniz bir arkadaş bulma uygulamasıdır.

Kendi ilgi alanlarınıza veya beğenilerinize göre arkadaş bulmanızı sağlayan uygulama, kişilik özelliklerinizin aynı olduğu kullanıcılara daha hızlı ulaşmanızı ve onlarla tanışarak yeni arkadaşlar edinmenizi mümkün kılıyor.

Dünya üzerinde 70 milyon kullanıcısı bulunduğu iddia edilen Topface, ayrıca bazı işlevsel özellikleri de kullanıcılarına sunabiliyor. Bu özellikler arasında en dikkat çekeni ise iletişim kurmak istemediğiniz kişileri engelleme özelliği.

Bu özellik sayesinde istenmeyen kişileri kara listeye alabilir ve onlarla iletişiminizi tamamen kesebilirsiniz. Uygulama ücretsiz olmasına rağmen arkadaş bulma noktasında bazı ücret politikaları uygulanıyor.

Mesela Topface'i kullanabilmek için aylık 9.99 dolar, üç aylık 26.99 dolar ve altı aylık kullanım içinse 49.99 dolar ödeme yapmanız gerekiyor.

İndirme Sayfası (indir.com)

Topface uluslararası bir buluşma ayarlama uygulamasıdır.

Kendinize uygun bayan ya da erkek arkadaşı bu uygulama ile bulabilirsiniz. Özelliklerinize uyan kişiyi arayın ve uygulama size uygun insanı göstersin. Online olan insanları bulabilir ve arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

  • Görünmez modda kullanma
  • Karşı tarafa çarpılma isteği gönderme
  • Kara liste oluşturma
  • Profilinize bakanları görme
İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;