TinyShout

IPhone Ve IPad Için Duyuru Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: WaitIQ_1
tamindir.com indir.com

Çevrenizde gerçekleşecek olan konser, festival ya da herhangi bir etkinliği yakınınızdaki kullanıcılarla paylaşmak için kullanabileceğiniz başarılı bir uygulama.

TinyShout uygulamasını yakınınızda bulunan diğer kullanıcılarla iletişim için kullanabileceğiniz gibi, yine yakınınızdaki arkadaşlarınızla iletişim halinde olmak için de kullanabilirsiniz. Örneğin bir halk konseri var ve siz de bunu 1 km mesafedeki tüm insanlara iletmek istiyorsunuz diyelim. Uygulamadaki Mesaj Gönder bölümünü açarak, iletmek istediğiniz mesajınızı, mesajın iletileceği mesafeyi ve kategoriyi belirleyip anında yayınlayabilirsiniz. Kullanıcıların kimliğinizi görmesini istemiyorsanız anonim olarak da bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulamada duyuru yapmak dışında bazı önemli özellikler de bulunuyor. Bunlardan biri, şifreli mesajlar. Çevrenizde bu şifreyi bilen kullanıcılar sizin yazdığınız mesajı görebiliyor ve başkalarının mesajlarınızın okumasını engelleyebiliyorsunuz. Bir başka özellik ise kendini silen mesajlar özelliği. Mesajınızın okunduktan sonra silineceği süreyi ayarlayarak, bir nevi gizliliğinizi korumuş oluyorsunuz. 

İndirme Sayfası (tamindir.com)

TinyShout; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz, çevrenizde gerçekleşecek olan etkinlikleri bulunduğunuz konuma en yakın olan arkadaşlarınız ile paylaşmanıza olanak sağlayan kolay kullanıma sahip bir etkinlik duyuru uygulamasıdır.

Tamamen ücretsiz olarak iOS kullanıcılarına sunulan TinyShout uygulaması ile çevrenizdeki diğer kullanıcılar ile sürekli iletişim halinde olabilir ve yakında gerçekleşecek olan konser, toplantı gibi etkinlikleri duyurabilirsiniz. Bu sayede bulunduğunuz bölgeye en yakın olan kişilerle bağınız asla kopmaz ve tüm etkinliklerden haberdar olmalarını sağlayabilirsiniz.

Bunun yanı sıra uygulamayı kullanarak etkinlik duyurularını yapabildiğiniz gibi, arkadaşlarınıza şifreli mesajlar da gönderebilirsiniz. Bu sayede çevrenizde bu mesajı bilen kişiler mesajlarınızı okur ve başka kullanıcıların mesajlarınızı görmesini engellemiş olursunuz. Uygulamada bulunan önemli bir diğer özellik ise kendini silen mesajlar. Bu özelliği kullanarak mesajlarınızın okunduktan sonra silinmesi gereken süreyi ayarlayarak mesajınızın otomatik olarak silinmesini sağlayabilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)