Tinder

iPhone ve iPad için Arkadaşlık Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Tinder
tamindir.com indir.com gezginler.net

Tinder, Facebook hesabınız üzerinden bağlanarak çevrenizde sizi beğenen kişiler bulmanıza yardımcı olabilecek güzel bir arkadaşlık uygulamasıdır.

Yakınlarınızdaki sizden hoşlanan kişileri tespit edebilceğiniz uygulamanın çalışma sistemi, beğenmeye dayalı. Sizi beğenen kişiler arasından birini sizinde beğenmeniz durumunda uygulama üzerinde tanışma ve konuşma fırsatı buluyorsunuz.

Bulunduğunuz konumdaki kişileri karşınıza resimleriyle birlikte çıkaran uygulama sayesinde ister beğenebilirsiniz isterseniz pas geçebilirsiniz. Beğendiniz kişiler arasından sizi geri beğenen olursa uygulama otomatik olarak sizi tanışma ve konuşma için bir araya getiriyor.

Tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde yakınlarınızda sizi beğenen kişilerin farkına varabilir ve yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Facebook hesabınız üzerinden bağlanarak çevrenizdeki kişiler arasından sizi beğenenleri bulmanız için yardımcı olabilecek iOS uygulaması Tinder'i ücretsiz bir şekilde cihazınıza indirebilirsiniz.

Tam bir çöpçatan uygulaması da diyebileceğimiz Tinder sayesinde yakınınızda bulunan kız ve erkekleri görebilir ya da Facebook hesabınız üzerinde sizi beğenenlerle arkadaşlık kurabilirsiniz. Amerika'da oldukça popüler olan uygulama ile ayrıca bulunduğunuz konuma yakın olan kişileri fotoğrafları ile birlikte görüntüleyebilir, onları beğenebilir ya da pas geçebilirsiniz. 

Beğendiğiniz kişiler arasından sizi geri beğenenleri de otomatik olarak bulan uygulama sizi tanışmak ve konuşmak için o kişiler ile bir araya getirebiliyor.

İndirme Sayfası (indir.com)

Tinder, yakınınızda ve size benzeyen yeni insanlarla tanışmanızı sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Daha önce beğendiğiniz bir kişi sizi de geri beğenirse Tinder bu iki kullanıcıyı biraraya getiriyor. Tinder'i kullanabilmek ve giriş yapabilmek için Facebook hesabınız olmalı.

İndirme Sayfası (gezginler.net)