Ticket Türkiye

IPhone Ve IPad Için Resmi Ticket Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce, Türkçe
tamindir.com indir.com gezginler.net

Ticket Türkiye, hem Ticket Restaurant hem de Ticket Business Fuel kart sahiplerinin kartlarını nerelerde kullanabileceklerini gösteren ve kart bakiyelerini kontrol etmelerini sağlayan ücretsiz ve resmi iOS ticket uygulaması.

iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama iş yerlerinin anlaşmalı olarak çalıştığı Ticket firmasının kartlarını kullanırken size yardımcı oluyor.

Ticket Restaurant kartınız ile yakın çevrenizde hangi kafe ve restorantlarda yemek yiyebileceğinizi ya da alışveriş yapabileceğiniz gösteren uygulama, kafe ve restoranların uzaklığına ve mutfak türüne kadar detaylı bilgi sunuyor.

Diğer yandan Ticket Business Fuel ile şirket araçlarına yakıt almak istediğinizde en yakın Petrol Ofisi benzinliğini uygulama ile bulabiliyor ve üstelik harita üzerinden gösterilen adresi takip ederek kolayca ulaşabiliyorsunuz.

Ticket kartlarınızda kalan bakiye miktarını ve kartlarınız ile yaptığınız harcamaları da gösteren uygulama üzerinde ufak bir gecikme süresi bulunuyor. Yani öğle yemeğini yediğinizde kullandığınız bakie uygulama üzerinde hemen gözükmeyerek bir sonraki gün gözükmeye başlıyor.

Android ve iOS uygulamaları ile müşterilerine hizmet veren Ticket, uygulama üzerinden Red Club'a özel indirim ve kampanyaları da kullanıcılarına sunarak yararlanmalarını sağlıyor.

Ticket compliments ile sahip olduğunuz hediye çeklerini harcayabileceğiniz mağazalara kadar gösteren Ticket Türkiye uygulamasını hemen indirip şiddetle kullanmaya başlamanızı tavsiye ederim.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Ön ödemeli kurumsal hizmetler alanında çalışan Edenred tarafından geliştirilmiş Ticket Türkiye uygulaması, çalışanların hayatını ve kurumların etkinliğini artıracak bir Ticket Restaurant uygulamasıdır.
Uygulama ile Ticket Restaurant kartınızı kullanmak istediğiniz restoran, cafe gibi harcama noktalarını bulunduğunuz yere göre olan uzaklığı filtreleyerek seçtiğiniz noktayı ya da size en yakın olan yerleri harita üzerinde gösterecektir. Kartınız ile yaptığınız harcamaları, güncel hesap bakiyenizi, kredi yüklemelerinizi ve son yaptığınız bütün işlemleri mobil cihazınız ile takip edebilirsiniz. 
Ayrıca size hediye edilen kuponları kullanabileceğiniz yaklaşık 2500 mağaza arasından size en yakın konumda olanı bulabilir ve en kısa mesafeyi uygulama sayesinde haritalı olarak görebilirsiniz. 
İndirme Sayfası (indir.com)

Ön ödemeli kurumsal hizmetlerde dünya lideri olan, çalışanların hayatını kolaylaştıran ve kurumların etkinliğini artıran yenilikçi çözümler sunan Edenred, Ticket uygulamasıyla çalışanların hayatını daha da kolaylaştırıyor.

Edenred Türkiye’nin Ticket uygulaması ile:• Ticket Restaurant kartınızı kullanabileceğiniz restoran, café ve diğer harcama noktalarını; istediğiniz mutfak tipine ya da konumunuza olan uzaklığına göre filtreleyebilir, sizi seçtiğiniz noktaya ulaştıracak en kısa mesafeyi harita yardımı ile bulabilirsiniz.• Ticket Restaurant kartınıza ait son harcamalarınızı, güncel bakiye bilginizi, bekleyen kredi yüklemelerinizi ve son işlemlerinizi anında cebinizden takip edebilirsiniz.• Ticket Compliments hediye kuponlarınızı kullanabileceğiniz; 2500 mağaza arasından size en yakın mesafedeki mağazayı bulabilir, sizi seçtiğiniz noktaya ulaştıracak en kısa mesafeyi harita yardımı ile bulabilirsiniz.• Hediye kuponlarınızı kullanabileceğiniz mağazaları, marka ya da AVM listesine göre filtreleyerek listeleyebilirsiniz.• “Red Club” üyesi Ticket kullanıcılarına özel birçok farklı kategoride sunulan indirim ve fırsatlardan güncel olarak haberdar olabilirsiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;