The Blockheads

iOS için Beceri Oyunu

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
indir.com gezginler.net

The Blockheads; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz, maden, el sanatları gibi bir çok keşif yapabileceğiniz, sanal bir hayat inşa ederek yaşamaya çalışacağınız eğlenceli bir oyundur.

Oyun severler için farklı bir oyun deneyimi sunmayı hedefleyen The Blockheads oyununda kendi sanal hayatınızı yatarak eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Okyanus, dağlar, çöller ve derin yer altı mağaralarına keşfe çıkabilir, giyim, beslenme, barınak gibi bir çok ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca bulduğunuz doğal kaynakları kendiniz işleyebilirsiniz.

Örneğin güneş enerjisi ile ürettiğiniz elektriğinizi kullanarak elektrikli sobanız üzerinde yemek pişirebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz kendi mermer sarayınızı oluşturabilir ve duvarlarını boyayabilirsiniz. Bunun yanı sıra meyve bahçenizi oluşturarak kendi meyvelerinizi yetiştirebilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)

Yapboz oyunlarında başka bir yenilik; Blockheads bu oyunlara denizcilik, katır sürme ve en önemlisi gıda, uyku ve barınma gibi konular ekliyor. Göreviniz yalnızca denizleri keşfetmek ve toprağın derinliklerindeki madenleri çıkarmak değil, aynı zamanda Blockheadslerinizi mutlu ve sağlıklı tutmaktır. Blockheads dünyayı bir arkadaşınızla keşfetmenize olanak sağlar, hatta onlara Game Center üzerinden sohbet etmenize izin verir.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;