Telegram Messenger

iPhone ve iPad için Ücretsiz Mesajlaşma Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Telegram LLC
tamindir.com indir.com

Bir mesajlaşma uygulamasında aradığınız ilk özellikler hız ve güvenilirlik ise, Telegram Messenger ihtiyacınız olan uygulama olabilir. Mobil cihazlar için özel olarak geliştirilen Telegram Messenger içerisinde bir çok güvenlik özelliği bulundurmaktadır. Bunun dışında oldukça hızlı çalışan uygulama ile gönderdiğiniz mesajlar anında ulaşır. Popüler mesajlaşma uygulamalarının sahip olduğu tüm özellikleri bulunduran Telegram Messenger uygulamasını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

100 kişiye kadar yapılacak olan grup mesajlaşmalarını destekleyen uygulama aynı zamanda boyutu 1 GB'a kadar olan videoları da paylaşabilmenizi sağlamaktadır. Eğer isterseniz aynı anda birden çok fotoğrafı da arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Göndereceğiniz tüm mesajlar bulutlar üzerinde tutulduğundan dolayı, istediğiniz zaman istediğiniz yerde daha önce göndermiş olduğunuz mesajlara ulaşarak ne yazdığınızı kontrol edebilirsiniz.

Özellikler:

  • Dikkatinizi çekecek kadar hızlı
  • Güvenli
  • Bulut depolama alanı
  • Grup mesajlaşmaları ve dosya paylaşımları
  • Güvenilir
  • Reklamsız
  • Gizliliğe önem verir

Gördüğünüz üzere pek çok kullanışlı ve güzel özellik ile donatılan uygulama, yüksek seviyede güvenlik seçeneği sunmaktadır. Hızlı ve güvenilir bir mesajlaşma uygulaması arıyorsanız Telegram Messenger'ı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek denemenizi tavsiye ederim.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Telegram Messenger; iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız ile hızlı ve güvenilir bir şekilde arkadaşlarınız ile mesajlaşmanıza olanak sağlayan kullanımı kolay ve tamamen ücretsiz bir iPhone ve iPad için Ücretsiz Mesajlaşma Uygulamasıdır.

İçeriğinde bir çok özel güvenlik tedbirleri bulunan uygulama ile göndermiş olduğunuz mesajlar anlık olarak karşı tarafa ulaşmaktadır. Ayrıca gurup mesajlarına destek vermesi sayesinde 100 kişiye kadar kişileriniz ile gurup şeklinde mesajlaşabilirsiniz. Dilerseniz aynı nada birden fazla fotoğraflarınızı arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Özellikleri:

- Hızlı ve güvenilir

- Bulut depolama alanı

- Gurup mesajlaşma ve dosya paylaşımı desteği

- Reklamsız

- Kişisel gizliliğe önem verir

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;