Tatil Sepeti

IPhone Ve IPad Için Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Dotto Bilişim
tamindir.com gezginler.net

Tatil Sepeti, tatil planı yapan ve en iyi fiyatlara ulaşmayı isteyenlerin mutlaka denemesi gereken bir seyahat uygulaması. Ülkemizin en çok tercih edilen uygulamalarından biri olan Tatil Sepeti'ni iPhone ve iPad cihazlarınızdan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Zengin içeriği ve güvenli bir uygulama olması sebebiyle gönül rahatlığıyla rezervasyonlarınızı yapabilirsiniz.

Seyahat ve tatil rezervasyonlarınızı yapabileceğiniz uygulamalar piyasada sıkça bulunuyor. Aralarındaki rekabeti kıyaslamaya kalksak sabahlara kadar tartışabiliriz. Fakat bu alanda yerli bir yapıma ihtiyaç duyuyorsanız ve muhatabınızın bir Türk şirketi olmasını istiyorsanız Tatil Sepeti uygulamasını tercih etmeniz gerektiğini düşünüyorum. Kullanım kolaylığı sayesinde, konumuzuna en yakın tesisler hakkında tavsiye alabilme, otel değerlendirmeleri ve harita üzerinde konum görüntüleme olanağına da sahipsiniz. Bunun yanında Tatil Sepeti güvencesi altında rahatlıkla işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Yurtiçi ve yurtdışı oteller, rezervasyonlar, uçak bileti satın almalar ve paket turlara katılmak tamamen sizin elinizde.

Uygulama içeriğinde neler var?

  • Yurtiçinde 1500'den fazla, yurtdışında 100.000'den fazla otel
  • Yüzlerce yurtiçi ve yurtdışı paket turları
  • Pek çok havayolu şirketinden uçak bileti satın alabilme
  • Kaliteli ve detaylı tesis resimleri

Seyahat etmeyi seviyor ve bu kategorideki en iyi seçeneklere ulaşmak istiyorsanız Tatil Sepeti uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Geniş ödeme yelpazesi ve en iyi fiyat garantisiyle sizi fazlasıyla memnun edeceği kanaatindeyim. Denemenizi mutlaka öneririm.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Tatilsepeti.com’un yeni iPhone uygulaması ile tatil satın almak güvenli, basit ve hızlı!Türkiye’de tatilcilerin en çok tercih ettiği adres tatilsepeti.com’un iPhone uygulaması ile yurtiçi ve yurtdışı otellerde rezervasyon yapmak, uçak bileti satın almak, yurtiçi ve yurtdışı paket turlara katılmak artık çok kolay!Neden Tatilsepeti.com?ZENGİN İÇERİK:Yurtiçinde 1500’den fazla otelYurtdışında 100.000’den fazla otelYüzlerce yurtiçi ve yurtdışı turuPek çok havayolu ile binlerce destinasyona uçak bileti alabilmeKaliteli ve detaylı tesis resimleriTATİLSEPETİ GÜVENCESİ:En iyi fiyat garantisiEn geniş ödeme seçeneği100% müşteri memnuniyetiKULLANIM KOLAYLIĞI:Haritada tesis konumlarını görüntüleyebilmeKullanıcı konumuna göre tesis tavsiyesi alabilme%100 gerçek konuklardan otel değerlendirmeleri

İndirme Sayfası (gezginler.net)