Taichi Panda

iOS için Rol Yapma Oyunu

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
indir.com gezginler.net

Taichi Panda; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz, renkli ve fantastik bir oyun dünyasına konuk olacağınız eğlenceli bir rol yapma oyunudur.

Temel amacınız bozulmuş olan kozmik dengeyi eski haline getirmek. Bunun için gönüllü olan 4 kahramandan dilediğinizi seçebilirsiniz. Her biri farklı yeteneklere sahip kahramanlardan dilediğinizi seçerek mücadeleye başlayacağınız oyunda ana karakterimiz panda, dövüş sanatlarındaki marifetiyle, savaşçı kılıç kullanmadaki ustalığıyla, hazine avcısı sinsiliği, çevikliği ve hançer kullanma yeteneğiyle ve büyücü de sihir kullanmadaki uzmanlığıyla ön plana çıkıyor.

Görevlerinizi tamamladıkça tecrübe puanı ile ödüllendiriliyorsunuz. Kazandığınız tecrübe puanlarını biriktirerek level atlıyorsunuz. Sevite atladığınızda kahramanlarınızı özelleştirebilir ve daha güçlü olmalarını sağlayabilirsiniz. Kahramanlarınızı yeni yetenekler ve çok daha güçlü silahlar ile donatabiliyorsunuz.

Bunun yanı sıra tüm RPG oyunlarında olduğu gibi bölüm sonu canavarları Taichi Panda oyununda da unutulmamış. 

İndirme Sayfası (indir.com)

Taichi Panda heyecan verici ve macera dolu bir RPG (rol yapma) oyunudur.

Oyunda birbirinden farklı ve özel 5 kahramandan birisini seçiyorsunuz ve görevleri yaparak efsane bir savaşçıya dönüşmeye çalışıyorsunuz. Kahramanınız ile aksiyon dolu maceralara ve savaşlara hazır olun. Müthiş ekran görüntüsü ve kalitesi ile efsane savaş sesleri ile aklınızı başınızdan alacak türden bir oyun! 200’Den fazla görev sizleri bekliyor.

Oyunu online olarak arkadaşlarınızla birlikte oynayabiliyorsunuz. Parti kurun ve müthiş boss savaşlarından arkadaşlarınızdan yardım alın!

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;