Süt Peşinde

iPhone ve iPad için Sonsuz Koşu Oyunu

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Manadigital
tamindir.com indir.com gezginler.net

Süt Peşinde son zamanlarda bir hayli sık karşılaştığımız sonsuz koşu oyunları kategorisinde yer alan bir oyun. Ücretsiz olarak sunulan bu oyunda süt ürünleriyle piyasada faaliyet gösteren Sek markasının sütlerini meyvelerle ve çikolatalarla buluşturmaya çalışıyoruz.

Oyundaki tek amacımız kontrol ettiğimiz süt hangi aromayı içeriyorsa o yiyeceği toplamak. Örneğin sütümüz çilekliyse sadece çilekleri toplamalı, çikolatalara ve muzlara dokunmamalıyız. Klasik koşu oyunlarında olduğu gibi Süt Peşinde’de de üç şeritli bir yolda ilerliyoruz ve karşımıza çıkanları toplamaya çalışıyoruz.

Bizden istenilen yiyecekleri toplayarak kutu kutu süt üretmeye çalışıyoruz. Ne kadar fazla yiyecek toplarsak o kadar fazla kutu süt üretilmiş oluyor. Oyun eğlenceli ve keyifli bir deneyim yaşatıyor fakat daha önceki sonsuz koşu oyunları üzerine çok fazla bir şey ekleyemiyor.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

iOS sistemine sahip cihazlarınız için geliştirilmiş eğlenceli bir sonsuz koşu oyunu olan Süt Peşinde, meyveli ve çikolatalı sütleri kontrol ederek, karşınıza çıkacak olan yiyecekleri toplamaya çalışacağınız ücretsiz bir mobil oyundur.

Sütün aromasına göre değişkenlik gösteren yiyecekleri toplamaya çalışacağınız oyunda çikolatalı süt için çikolataları, çilekli süt içinse çilekleri toplamalısınız. Ne kadar fazla aroma toplarsanız o kadar çok süt üretimi yapacağınız oyunda kontrollerde oldukça basit tutulmuş.

Cihazınızın dokunmatik ekranında parmağınızı sürükleyerek kontrolleri gerçekleştireceğiniz oyunu mutlaka denemelisiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)

Möömu ile süt peşinde koşmaya; çilek, muz, çikolata ve eğlence dolu bir maceraya var mısın? Yemyeşil, taptaze bir dünyada gittikçe heyecanı da artan bir oyun seni bekliyor!Oyundaki süt kutusu, sana neleri toplaman gerektiğini söyleyecek, gözün kutunun üstünde olsun. Bakalım kaç kutu süt yapacaksın? Oynarken bilmen gerekenler:- Kutunun üzerinde çilek olduğunda çilekleri, muz varken muzları, çikolata varken çikolataları toplamalısın. Çikolatalı süt kutusuna çilek veya muz koyamazsın.- Toplaman gerekenlerin bulunduğu tarafa geçmek için süt kutusunu parmağınla sürükleyerek sağa - sola geçirmelisin.- Hangisinden, ne kadar alman gerektiğini ekranın üstündeki göstergeden takip edebilirsin.Gösterge dolduğunda, bir kutu süt tamamlanmış olacak ve yeni bir kutuyu doldurmaya geçeceksin.- Raylar arasındaki boşluklara geldiğinde kutuyu yukarı doğru çekerek zıplatmalısın. Unutma, düşersen oyun biter.- Meyveler ve çikolatalar dışında daha fazla süt kutusu yapmanı sağlayacak bonuslar göreceksin. Dikkatli ol, bunları kaçırma!- Oyundan en iyi performans, iPhone 4S ve üst modelleri ile iPad 2 ve üst modellerindeki cihazlardan alınmaktadır.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;