SuperFB

iPhone Ve iPad İçin Fenerbahçe Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com gezginler.net

SuperFB, iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Bu uygulama ile Fenerbahçe ile ilgili her türlü bilgiye kolayca erişebilecek, yeni haberlerden anında haberdar olabileceksiniz.

Uygulamaya Facebook hesabınızla bağlanabilir ve haberler, maç sonuçları gibi şeylere anında ulaşabilirsiniz. Ayrıca haberleri favorilerinize ekleyebilir ve haberlere yorumlar yapabilirsiniz.

Yine bu konulardan bildiriler alabilirsiniz. Sporx tarafından Fenerbahçe'ye özel olarak geliştirilen bu uygulama ile takımınıza destek olabilirsiniz.

Özellikler:

  • Haberler.
  • Fotoğraflar.
  • Videolar.
  • Canlı anlatım.
  • Puan durumu.
  • Fikstür.
  • Yazarlar.

Eğer siz de Fenerbahçe takımını tutuyorsanız bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

SuperFB; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz, Fenerbahçe taraftarları için özel olarak geliştirilmiş, takımınızla ilgili en güncel haberleri takip etmenize olanak sağlayan kullanımı kolay bir uygulamadır.

Facebook hesabınız ile giriş yapabileceğiniz uygulama sayesinde Fenerbahçe ile ilgili en güncel haber ve maç skorlarına anlık olarak ulaşabilirsiniz.

Uygulamayı kullanarak takımınızla ilgili haber, fotoğraf, videolar, canlı anlatım, puan durumu, fikstür, yazarlar gibi merak ettiğiniz tüm bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)

Fenerbahçe taraftar sitesi Superfb.com'un resmi uygulamasıyla sarı lacivertlilerle ilgili en güncel haberler, fotolar, videolar, yazarlar ve daha fazlası parmağınızın ucunda. Bu uygulamayla puan durumu ve fikstür bilgilerine ulaşabilir, Fenerbahçe'nin tüm resmi maçlarını canlı anlatım ile takip edebilirsiniz. Sarı lacivertlilerden son haberleri okuyabilir, haberlere yorum yazabilir, beğendiğiniz haber ve yazıları Facebook ve Twitter üzerinden paylaşabilirsiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;