Strings

iPhone ve iPad için Sosyal Ağ Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Strings Inc.
tamindir.com indir.com

Strings, iOS kullanıcılarının tamamen ücretsiz olarak indirebilecekleri bir mesajlaşma uygulaması olarak öne çıkıyor. Uygulama kullanıcılar arasında kısa sürede popüler olabilecek derecede kapsamlı ve gelişmiş özelliklere sahip. Uygulama marketlerde birçok mesajlaşma uygulaması bulunmasına rağmen Strings, sunduğu benzersiz özellikler ile rakiplerinden sıyrılmasını iyi biliyor.

Uygulamada sunulan özellikleri tek tek inceleyelim;

  • Strings'i kullanabilmek için telefon numarası şart
  • Profiller tamamen gizli tutuluyor ve sadece listenizdeki kişiler tarafından görüntülenebiliyor
  • Herhangi bir zamanda yeni kişi eklemek veya var olan kişiyi silmek mümkün
  • İzin olmadan hiçbir kullanıcı içeriğinizi indiremiyor, ekran görüntüsü dahi alamıyor
  • Eğer herhangi bir konuşmadan çıkarsanız, o konuşmadaki yazılarınız da otomatik olarak siliniyor
  • Yazdığınız mesajları dilediğiniz zaman silebilirsiniz
  • Hesabınızı silerseniz tüm mesajlarınız, yolladığınız fotoğraflar ve videolar otomatik olarak siliniyo

Görüldüğü gibi Strings'in asıl öne çıktığı nokta güvenlik. Yazışmalarınızı güvende tutmak sizin önemliyse Strings favori mesajlaşma uygulamanız olacak demektir.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

iPhone telefonlarınız üzerinden arkadaşlarınızla sohbet etmenize imkan tanıyan Strings, yanlışlıkla gönderdiğiniz mesajları, alıcı okumadan silebilme özelliğiyle dikkat çeken ücretsiz bir mesajlaşma uygulamasıdır.

Diğer mesajlaşma uygulamalarından farklı bir özellik sunan Strings, mesajınızı gönderdikten sonra istediğiniz herhangi bir iletiyi daha alıcı okumadan silmenize imkan tanıyor.

Fotoğraf ve video paylaşım özelliğine de sahip olan uygulama yazılı mesajlarınızın yanı sıra yanlışlıkla gönderdiğiniz fotoğraf veya videoları da silebilmenizi sağlıyor. Bu sayede yanlışlıkla gönderdiğiniz mesaj ya da medya dosyalarının gönderiminin önüne geçmiş oluyorsunuz.

Sadece uygulamayı yükleyen kullanıcılar arasında mesajları silmeye imkan tanıyan Strings, kendi üzerinden konuşan kişiler arasında mesajları geri alma imkanı sunuyor.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;