Sonra Ne Oldu? - Güncel, Özet, Gündem Haberler

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
gezginler.net

Sonra Ne Oldu? Sana özel, özet haber...

Haberleri takip etmenin daha kolay ve açık olması gerektiğine inanıyoruz. Reklamlara boğmadan, Sürekli tıklatmak zorunda bırakmadan.

Hayatta bugüne kadar öğrendiğimiz her şey konulara göre ayrılmadı mı? Dersler, meslekler, filmler... Neden haberler de ayrılmasın?

Her şey sana özel olmaya başladı mı? İstediğini takip ettin, istediğini takipten çıkardın. Haberleri de böyle takip edebileceğini düşünüyoruz. Böylece "sonra ne oldu?" demeyeceksin.

KISA VE ÖZ İÇERİKSonra Ne oldu?, üç noktalara, sıfatlara, zarflara, 'öyle bir şey oldu ki'lere boğulmadan, size 'tıklama getiren müşteri' gözüyle değil,'gündemi takip isteyen insan' olarak farklı kaynaklardan derlenen Türkiye'nin ve dünyanın en önemli, en güncel haber ve içeriklerini sunar.

SEÇİM SENİNDarbe girişimi, ekonomi, Fenerbahçe, terör, Euroleague, yeni anayasa, kültür sanat gibi onlarca konudan seçtiklerini takip edecek, onlarla ilgili haberleri bir arada göreceksin. Öncesinde ne olduğunu unutmayacaksın ve onlar ile ilgili bildirimler alarak anında haberdar olacaksın.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;