Sodexo

iOS için Sodexo Kart Bakiye Sorgulama ve Takip Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com

Sodexo uygulaması ile bulunduğunuz il ve ilçede sodexo üye ağında bulunan tüm işletmeleri hızlıca öğrenebilir, kartınızdaki ne kadar kaldığını öğrenebilir, kartınızla yapmış olduğunuz son 1 ay içerisindeki harcamalarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Sodexo Restaurant Pass, Fuel Pass, Business Pass ve GIFT Pass kartlarından birine sahipseniz hem iPhone hem de iPad’inizde kullanabileceğiniz Sodexo adlı uygulamayı kesinlikle indirmelisiniz. Farklı kullanımlara yönelik hazırlanan sodexo kartlarının geçerli olduğu üye iş yerlerini arayabilir, kartınızı kabul eden işletmelerin yerini harita üzerinde görebilir, adres bilgilerini alabilir, telefon numaralarına ulaşabilir, yol tarifi alabilirsiniz.

Kart ve kimlik bilgilerinizi kullanarak uygulamaya üye olmanız durumunda bakiye sorgulama, harcamaları görüntüleme gibi ek özelliklerden faydalanabilirsiniz. Uygulamayı kullanırken yaşadığınız sorunları veya düşüncelerinizi “Görüşlerinizi Bildirin” bölümünden iletebilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Sodexo; iOS işletim sistemine sahip cihazlarınızda kullanabileceğiniz, bulunduğunuz bölgede sodexo ağında bulunan tüm işletmeleri kolaylıkla bulabilir, sodexo kart bakiyenizi sorgulayabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz uygulama ile sodexo kartınızda bulunan bakiyeyi ve son 1 ay içerisinde yapmış olduğunuz tüm harcamalarınızı görebilirsiniz. Ayrıca kartınız ile alışveriş yapabileceğiniz tüm işletmeleri harita üzerinden görebilir, adres ve telefon bilgilerini alabilirsiniz.

Kart ve kimlik bilgilerinizi kullanarak üye olabileceğiniz uygulama ile tüm bakiye sorgulama ve harcama görüntüleme işlemlerinizi yapabileceğiniz Sodexo uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;