Snapkeep

iPhone ve iPad İçin Snapchat Fotoğraf ve Video Kaydetme Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Harry Gulliford
tamindir.com indir.com

Snapchat uygulamasının son zamanlarda birbirine fotoğraf ve videolar göndermek isteyenlerin ilk tercihleri olduğu kesin. Zira uygulamada gönderilen tüm verilerin görüntülendikten bir süre sonra silinmesi sayesinde hem kullanıcıların güvenliği sağlanıyor hem de internetteki gizliliği korumak mümkün hale geliyor.

Ancak bazı kullanıcıların bu durumdan şikayetçi oldukları da bir gerçek. Ekran görüntüsü alındığında karşı tarafa uyarı veren Snapchat'in bu durumundan korunmak için hazırlanmış olan iPhone ve iPad uygulamalarından bir tanesi de Snapkeep olarak karşımıza çıktı ve size gönderilen tüm verilerin başarılı bir şekilde cihazınıza kaydedilebilmesini sağlıyor.

Uygulamada gönderilen resim ve videoları kaydedebilmek için onları Snapchat'te açmamış olmanız gerekiyor. Maalesef açılan resimler kaydedilemediği için boşa gideceklerdir ancak ilk olarak uygulamayı kullanarak fotoğrafları hemen telefonunuza alabilirsiniz.

Şifreyle çalışan ve böylece güvenliğinizi de sağlayan uygulama, ücretsiz olarak sunulmasının yanında herhangi bir reklam da barındırmıyor. Bu sayede sınırsız ve sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Lakin size güvenerek fotoğraf ve video paylaşımı yapan kişilerin bu tip bir uygulama kullanmanızı rahatsızlıkla karşılayabileceğini de unutmamak gerek.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Snapchat'in kaybolan mesajlarını kaydetmekte ısrarcı olan iOS kullanıcıları düşünülerek geliştirilmiş Snapkeep uygulaması sayesinde arkadaşlarınızın haberi olmadan gönderdikleri snap'leri telefonunuza kayıt edebilirsiniz.

Ücretsiz olarak indirmeye sunulan Snapkeep, Snapchat uygulaması gibi çalışmakta olup uygulamayı cihazınıza kurduktan sonra Snapchat kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapmanız gerekiyor.

Snapchat'ten sadece snap'leri kaydetme özelliğiyle ayrılan uygulamayla gelen snap'leri kayıt edebilmeniz için 'Save to Camera Roll' butonuna tıklamanız yeterli oluyor. Kayıt esnasında karşı tarafa hiçbir bildirim göndermeyen uygulama bu özellik sayesinde hem fotoğraf hem de videoları kayıt edebilmenizi sağlıyor.

Reklamsız ve uygulama içi satın almasız olarak kullanabileceğiniz Snapkeep sayesinde ekran görüntüsü almaktan çekindiğiniz tüm fotoğraf ve videoları sonsuza kadar telefonunuzda saklayabilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;