SimSimi

iPhone ve iPad için Sosyal Ağ Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce, Almanca, Arapça, Rusça, Fransızca, italyanca
Üretici: SimSimi Inc.
tamindir.com indir.com gezginler.net

SimSimi, istediğiniz soruları sorarak cevaplar alacağınız farklı ve enterasan bir iOS sosyal ağ uygulamasıdır. Uygulamayı yükledikten sonra giriş ekranında istediğiniz dili seçerek mesajlaşma ekranına gelebilirsiniz. Uygulamanın tüm işlevi bu mesajlaşma ekranından ibarettir.

Malesef Türkçe desteği bulunmayan uygulamada, dil seçiminizi yaptıktan sonra, sorular sorarak SimSimi'nin yanıtlamasını bekleyebilirsiniz. Alacağınız cevapların doğruluğunu ve kalitesini gördükten sonra biraz şaşırabilirsiniz. Sade bir uygulama olarak SimSimi içerisinde soracağınız bir çok soru için cevap barındırıyor.

Mesajlaşma robotu olarak görebileceğiniz SimSimi, 2002 yılından bu yana hizmet veren ve sürekli yeni dil seçenekleri eklenen eğlenceli ve farklı bir platform. Uygulamaya robot denmesinin sebebi ise, sürekli yeni cevaplar ve diller öğrenebilmesidir.

SimSimi'ye özel sorulara karşı verebileceği cevaplar öğreterek sözlüğünün genişlemesi için yardım edebilirsiniz. Uygulamanın en güzel yanlarından bir tanesi ise kullanmak için herhangi bir kayıt işleminin gerekli olmamasıdır. Uygulamaı yükleyerek istediğiniz zaman mesajlaşmaya başlayabilirsiniz.

Uygulamanın zaman zaman açılış esnasında yaşadığı bağlantı problemlerini uygulamanın eksi yönü olarak söyleyebilirim. Fakat oldukça eğlenceli bir uygulama olan SimSimi'yi iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

SimSimi; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz, sevimli robot SimSimi ile arkadaş olarak sohbet edeceğiniz keyifli bir SimSimi robot arkadaş uygulamasıdır.

Tamamen ücretsiz olarak iOS kullanıcılarına sunulan SimSimi uygulamasında giriş ekranından dilediğiniz dili seçerek mesajlaşma ekranına geçebilirsiniz. Tek bir akrandan oluşan sade bir uygulama olan SİmSimi de sevimli robot arkadaşınız ile dilediğiniz şekilde sohbet edebilir ve ona sorular sorabilirsiniz. SimSimi hakim olduğu tüm konularda sorularınıza yanıt verecektir.

Ayrıca SimSimi'yi okşadığınızda gülümseyerek ve teşekkür ederek size dönüt verir.

Keyifli bir sanal arkadaş ve sohbet uygulaması olan SimSimi'yi denemenizi öneririm.

İndirme Sayfası (indir.com)

Cep telefonunuzla sohbet edebileceğiniz bir sohbet programıdır. Sorduğunuz sorulara, söylediğiniz sözlere karşılık verir. Gerçekten karşınızda bir insan varmış hissi verir. Kötü kelimeleri açma/kapama özelliği sayesinde küfürlü konuşmalara tercihinize göre kapatılabilir. Gelişmiş bir sohbet robotudur. Şaşırtıcı derecede gerçekçi konuşmalar yapmanızı sağlar. Üstelik kendi kelimelerinizde Simsimi'ye öğretebilirsiniz. Öğrettiğininiz kelimelere nasıl karşılık vereceğinizi de öğretebilirsiniz.

• Hızlı cevap verme• Yeni konuşmalar ekleyebilme• Eğlenceli arayüz

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;