SILA Official

iPhone ve iPad için Sıla'nın Resmi Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe, İngilizce
tamindir.com indir.com

SILA Official, Türkiye'nin en güzel ve popüler şarkıcılarından Sıla Gençoğlu'nun resmi iOS uygulamasıdır. Sıla hayranlarına özel olarak geliştirilen uygulamayı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Aşka dair hazırladığı şarkılarla yıllardır kalplerimizi fethetmeye devam eden güzel sesli sanatçı, sesinin güzelliği kadar kendi güzelliğiyle de ön plana çıkıyor. Özellikle sempatik hareketleri, mimikleri ve şarkılarında bizlere hissettirdiği yoğunluk sayesinde bir çok hayrana sahip olan Sıla hakkındaki tüm bilgilere resmi iOS uygulaması üzerinden ulaşabiliyorsunuz.

Sıla'nın bir çok şarkısını da dinleme fırsatı bulacağınız uygulama üzerinde Sıla'ya ait bilmediğiniz bilgileri de öğrenebilirsiniz. Kendiminde hayranı olduğum bir sanatçı olan Sıla'nın hem tüm şarkıları hem de çıkış şarkılarına çekilen klipleri ülkemizde milyonlarca kişi tarafından sevilerek dinleniliyor.

Sizde Sıla hayranıysanız ve iPhone yada iPad sahibiyseniz, hemen SILA Official uygulamaısnı ücretsiz olarak indirerek hem bir çok Sıla şarkısına hem de Sıla hakkında bilmediğiniz tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Türkiye'nin en popüler şarkıcılarından birisi olan ve müzikseverlerin SILA adıyla tanıdıkları Sıla Gençoğlu'nun resmi iOS uygulamasını ücretsiz olarak sitemizden indirebilirsiniz.

Özellikle SILA hayranı iPhone, iPad ve iPod Touch kullanıcıları tarafından beğenileceğini düşündüğümüz uygulama sayesinde Sıla'nın pek çok şarkısını dinleme fırsatı bulabilir, Sıla hakkında bilmek istediğiniz bilgilere ulaşabilir, güzelliğiyle dikkat çeken fotoğraflarını görüntüleyebilirsiniz.

Eğer sizde bir Sıla hayranıysanız ve Sıla hakkında merak ettiklerinizi öğrenmek ya da sevilen şarkılarını dinlemek isterseniz SILA Official uygulamasını mutlaka cihazınıza indirmelisiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;