Şekerbank

iOS için Şekerbank Mobil Bankacılık Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Şekerbank
tamindir.com indir.com gezginler.net

Şekerbank, hem bireysel hem de kurumsal müşterilerin yararlanabileceği basit kullanımlı, hızlı ve güvenli mobil bankacılık uygulamasıdır. iPhone uygulamasını yükleyerek bankacılık işlemlerinizi zahmetsizce ve güvenlik endişesi duymadan gerçekleştirebilirsiniz.

Şekerbank’ın iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırladığı güvenli bankacılık uygulaması ile tek dokunuşla Mobil Şube’ye giriş yapabilirsiniz. Müşteri numaranızı veya TC Kimlik numaranızı kullanabilirsiniz. Her defasında aynı bilgileri girmek istemiyorsanız “Beni hatırla” butonuna bir kere dokunmanız yeterli. Mobil Şube’ye giriş yaparken ekstra güvenlik için Mobil Şifre bölümünden alacağınız tek kullanımlık şifrenizi kullanabilirsiniz. SMS bankacılığı bölümünden vadeli ve vadesiz hesaplarınızı inceleyebilir, kredi kartınıza ait borç, taksit, limit bilgilerini sorgulayabilir, bireysel kredi ve kart başvurusunda bulunabilir, güncel kampanyaları inceleyebilirsiniz. Yakınınızdaki ATM ve Şube’lerin yerini de öğrenebilirsiniz.

Şekerbank, Mobil Şube, Mobil Şifre, ATM ve Şube, SMS Bankacılığı olmak üzere 4 bölüme ayrılmaktadır. Basit arayüz tüm işlemlere tek dokunuşla erişme kolaylığı sunmaktadır. Güvenliğe dair bilgilendirici mesajlar da içeren Şekerbank bankacılık uygulaması, kendisini sürekli olarak yenileyen mobil bankacılık uygulamaları arasında.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Hem bireysel hem de kurumsal Şekerbank müşterileri için geliştirilmiş olan Şekerbank Mobil Şube, temel bankacılık işlemlerini yapabilmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulamadır.

iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinden rahatlıkla kullanabileceğiniz uygulama sayesinde sadece tek bir dokunuşla Mobil Şube'ye giriş yapabilirsiniz. Müşteri numarası veya TC Kimlik No ile giriş yapacağınız uygulama ayrıca güvenli bir kullanım imkanı da sunuyor.

Mobil Şube, Mobil Şifre, ATM-Şube ve SMS Bankacılığı olmak üzere 4 farklı bölümden oluşan uygulama ile vadeli ve vadesiz hesap hareketlerini inceleyebilir, kredi kartı ya da kredi başvurusunda bulunabilir, para transferlerinizi yapabilir, limit bilgisi sorgulayabilir ve ayrıca banka tarafından düzenlenen kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)

iPhone,iPod Touch ve iPad’ e özel bankacılık uygulaması Şekerbank’ta!..

Şekerbank iPhone uygulamasıyla hem mobil bankacılık hem de tek kullanımlık şifre uygulamasını ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.Şekerbank mobil bankacılık uygulaması olan Şeker Mobil Şube ile dilediğiniz yerden, dilediğiniz zaman hızlı ve güvenli olarak bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.Şeker Mobil Şifre, internet ve mobil şube giriş işleminde ve ekstra güvenlik teyidi gerektiren işlemlerde kullanılmak üzere tek kullanımlık şifre üreten bir uygulamadır.

Şeker Mobil Şifre tarafından üretilen tek kullanımlık şifreler; siz kullandıktan sonra bir daha kimse tarafından tekrar kullanılamazlar. Tek kullanımlık şifre üretmek için uygulamayı cep telefonunuza yüklerken oluşturduğunuz PIN koduna ihtiyacınız olacaktır. Böylelikle ek güvenliğinizi de PIN kodu ile ekstra güvenlik altına alarak Şekerbank İnternet Şubesi ve Şeker Mobil Şube’de maksimum güvenliğe ulaşmış olacaksınız.

Şekerbank uygulamasını iPhone/iPod Touch/iPad yükledikten sonra, Şekerbank İnternet Şubesi’nde yer alan Şeker Mobil Şube İşlemleri menüsünden mobil bankacılık tanımlamalarınızı, Şeker Mobil Şifre İşlemleri menüsünden de tek kullanımlık şifre tanımlamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;