Şehirler Arası Mesafe

iOS için Şehir ve İlçeler Arasındaki Mesafeyi Ölçme Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com gezginler.net

İki şehir veya ilçe arasındaki mesafeyi merak ediyorsanız, Arox Bilişim Sistemleri tarafından geliştirilen ve ücretsiz olarak sunulan Şehirler Arası Mesafe adlı uygulama bu merakınızı hızlı bir şekilde giderecektir.

Şehirler Arası Mesafe, hem iPhone hem de iPad’inizde kullanabileceğiniz bir navigasyon uygulaması. Basit bir şekilde seçtiğiniz iki şehir veya ilçe arasındaki mesafeyi ölçüyor ve rota / yol tarifi sunuyor. İller arasındaki mesafeyi ölçerken internete ihtiyaç duymayan uygulama, ilçeler arasındaki mesafeyi ölçmek ve yol tarifi vermek için internet bağlantınızı kullanıyor.

Şimdiye kadar 400.000’in üzerinde indirme rakamına ulaşan Şehirler Arası Mesafe uygulaması Türkiye tüm şehir ve ilçelerinin uzaklık bilgisini veriyor. Dilerseniz mesafe ve yol tarifi bilgilerini e-posta ve kısa mesaj olarak paylaşabiliyorsunuz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Bir şehirden diğer bir şehre seyahat edeceğiniz mesafeyi ölçmek ve sadece bununla kalmayıp bir de yol tarifi alabileceğiniz bir yardımcı ile seyahat etmek ister misiniz? Eğer evet diyor iseniz size en yararlı yol arkadaşlığını yapacak olan Şehirler Arası Mesafe uygulamasını mutlaka kullanmalısınız.

iOS işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza indir butonuna basarak yükleyebileceğiniz Şehirler Arası Mesafe uygulaması, seyahatiniz sırasında mutlaka yanınızda bulunması gereken son derece kolay kontrol edilebilen kullanışlı bir menüden ve şık tasarlanmış bir arayüzden oluşan mükemmel bir uygulamadır.

Şehirler Arası Mesafe uygulaması ile seyahat ettiğiniz iki şehrin arasını şehirleri menüden seçerek aralarındaki mesafeyi hesaplayabilir, bunun yanında bir de yol tarifi alarak hedefiniz olan şehre kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Seyahatiniz esnasında size en iyi yol arkadaşlığını yapacak olan Şehirler Arası Mesafe uygulamasını iOS cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)

Şehirler Arası Mesafe Uygulaması, Türkiye'deki iller arasındaki mesafelerin kaç kilometre olduğunu kolayca öğrenebileceğiniz bir uygulamadır.

Uygulama internet bağlantısına gerek duymaz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;