Runtastic Six Pack

iPhone ve iPad için Karın Egzersizi Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Runtastic
tamindir.com indir.com

Yaz geldi çattı hatta çoğu çalışan izne çıktı bile. Eğer siz de izne çıkmayı düşünüyorsanız ve tatile hazırlanmak için iki-üç haftanız varsa Runtastic Six Pack'i kullanarak güzel görünen karın kaslarına sahip olabilirsiniz.

Elbette bu uygulamayı kullanmadan önce doktorunuza başvurmanızı öneriyorum. Spor yapmak vücudumuz çok faydalı olsa da bilinçsizce yapıldığında istenmeyen durumlara yol açabilir. Uygulamada farklı egzersiz tipleri bulunuyor. Bunların her biri karın kaslarının farklı noktaları üzerine yoğunlaşıyor. Uygulamanın en iyi yanlarından birisi de hareketleri görsellerle anlatması. Bu sayede herhangi bir hataya mahal vermeden programınızı tamamlayabilirsiniz.

Runtastic Six Pack'te hangi hareketi kaç tekrar ve kaç set halinde yapmanız gerektiği söyleniyor. Buna ek olarak dahili kronometre fonksiyonu ile çalıştığınız süreyi de doğru bir biçimde ölçebilirsiniz. Sade arayüzde sunulan fonksiyonlar herhangi bir sorunla karşılaşmadan kullanılabiliyor.

Bana kalırsa uygulamanın en iyi yanlarından birisi günlük olarak verdiği ipuçları. Bunlar hem kişileri motive ediyor hem de amaçlarına daha kısa sürede ulaşmalarına yardım ediyor. Karın kaslarınızı geliştirmek istiyorsanız ve bunu yapmak için spor salonuna gitmeye vaktiniz yoksa Runtastic Six Pack'i mutlaka kullanmalısınız. Elbette bu uygulamayı spor salonunda kullanmak da mümkün.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Yaz aylarına geldiğimiz şu günlerde kilolarından şikayetçi olan kullanıcılar için özel olarak tasarlanmış Runtastic Six Pack uygulamasını tamamen ücretsiz bir şekilde iOS cihazlarınıza indirerek içerisinde bulunan karın egzersizleri ile fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

Uygulama içerisinde bulunan birbirinden farklı karın kası egzersizleri ile fazla kilolarınızdan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Ayrıca antrenman planı özelliği ile son derece planlı bir şekilde çalışabilirsiniz. Uygulama hareketleri videolar ile desteklemiş. Bu sayede hareketlerin ne şekilde yapıldığını kolaylıkla takip edebilir, antrenmanlarınızı kaydedebilirsiniz.

Karın kaslarını geliştirmek ve fazla kilolarından kurtulmak isteyen kullanıcıların ilgisini çekeceğini düşündüğüm Runtastic Six Pack uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;