PumpUp

iPhone Ve iPad İçin Egzersiz Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: PumpUp
tamindir.com indir.com

Artık egzersiz yapmak bildiğiniz gibi o kadar da zor değil. Zira mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz pek çok yardımcı uygulama var. Bu uygulamalar size en efektif egzersizleri sunuyor, böylece saatlerce egzersiz yapmanıza gerek kalmadan küçük adımlarla sağlıklı olmaya doğru ilerleyebiliyorsunuz.

PumpUp da bu başarılı uygulamalardan birisi. iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz uygulamayı diğerlerinden ayıran en önemli faktör ise bir topluluğa sahip olması diyebilirim.

Böylece topluluk sayesinde çok daha motive bir şekilde egzersiz yapabiliyorsunuz. Ayrıca modern ve sade arayüzü de uygulamanın bir diğer artısı.

Özellikler:

  • Fotoğraf paylaşma.
  • Özelleştirilmiş egzersizler.
  • Aktivite takibi.
  • Kilo takibi.

Eğer siz de spor yapmak istiyorsanız bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

PumpUp; sağlığına dikkat eden, günlük hayatında düzenli olarak egzersiz yapmak isteyen ve elinin altında bir egzersiz programı olsun isteyen kullanıcıların oldukça işlerine yarayacak olan kullanımı kolay bir iOS için egzersiz uygulamasıdır.

Tamamen ücretsiz olarak spor severlere sunulan uygulamayı iOS cihazlarınıza yükleyerek kişisel egzersiz programlarınızı hazırlayabilir ve uygulayabilirsiniz. Ayrıca uyguladığınız egzersizlerinizi kayıt altına alabilir ve kilo takibinizi yapabilirsiniz.

Uygulama içerisinde; fotoğraf paylaşabilme, özelleştirilmiş egzersizler, aktivite takibi, kilo takibi gibi bir çok faydalı özellikleri bulunuyor.

Sağlıklı bir hayatınızın olması için her gün düzenli olarak egzersiz yapmalısınız. PumpUp uygulaması bu konuda kullanıcıların hayatını kolaylaştıracak.

İndirme Sayfası (indir.com)