POMELO

iPhone ve iPad İçin Fotoğraf Filtreleme Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe, İngilizce
tamindir.com indir.com

POMELO uygulaması, iPhone ve iPad sahiplerinin fotoğraflarına etkileyici filtreler uygulamak için kullanabilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ve oldukça geniş bir filtre arşivine sahip olduğunu eklemek gerek. Uygulamanın arayüzünün kolaylığı ve seçeneklerin organize bir şekilde kullanıcılara sunulması sayesinde fotoğraflarınızı arkadaşlarınızla paylaşmadan önce en iyi görünüme sahip olmalarını sağlayabiliyorsunuz.

Toplamda 70'den fazla filtre barındıran uygulama, aynı zamanda bu filtreleri kategorik bir halde sunuyor ve dolayısıyla tek seferde bu kadar çok filtreyi görmüyorsunuz. Kategoriler arasında ilerleyerek en iyi sonucu elde etmek hepsini bir arada görmekten çok daha kolay. Aynı zamanda filtrelerin ne kadar kuvvetli bir şekilde uygulanacağını ayarlamanıza da olanak veren uygulamada, filtrelerin oldukça geniş düzenleme seçeneklerine sahip olduğunu atlamamak gerek.

Dilerseniz uygulama içerisinden de fotoğraf çekebiliyor ve çekmeden önce canlı filtreleri kullanarak fotoğrafın sonucunda nasıl bir görünüm elde edeceğinizi anlayabiliyorsunuz. Dolayısıyla önce fotoğraf sonra filtre uygulamalarına nazaran kullanışlı pek çok yöne sahip.

POMELO'nun sosyal ağ paylaşım butonlarını da barındırması sayesinde dostlarınıza göstermek istediğiniz filtrelenmiş fotoğraflarınızı paylaşmakta herhangi bir sıkıntı yaşamayacaksınız. Dilerseniz fotoğraflarınızı döndürme, kırpma, yeniden boyutlandırma gibi çeşitli düzenleme seçeneklerinden faydalanarak istediğiniz temel görünümü de elde edebiliyorsunuz.

Eğer bir fotoğraf filtreleme uygulaması arıyorsanız göz atmadan geçmeyin.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

POMELO; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınızda bulunan fotoğraflarınızı profesyonel bir şekilde düzenlemenize olanak sağlayan kullanımı kolay bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

Tamamen ücretsiz olarak iOS kullanıcılarına sunulan uygulama içerisinde bulunan 70'den fazla fotoğraf filtresi sayesinde fotoğraflarınızı düzenleyerek muhteşem görünümler kazandırabilirsiniz. Ayrıca fotoğraflarınıza uygulayacağınız filterelerin gücünü serbestçe ayarlamanız mümkün. 

Uygulama içerisinde bulunan 13 gerçek zamanlı filtreler ile anı yakalayın. Bunun yanı sıra uygulama ile birlikte gelen küçük ama kullanışlı araçlar sayesinde fotoğraflarınızı kırpabilir, dönüğrebilir ve çıkartmalar ekleyebilirsiniz.

Uygulamanın öne çıkan en önemli özelliği ise Kare çekim modu. Kare çekim modunu seçerek çekmiş olduğunuz fotoğraflarınızı hiç bir kırpma yapmadan direk olarak Instagram üzerinde paylaşabilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)