Piri

IPhone İçin Şehir Turu Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe, İngilizce
tamindir.com gezginler.net

Piri, şu an için İstanbul ve Edirne’de düzenlenen şehir turlarına katılabildiğiniz, tur şirketlerinden çok daha ucuz ve de bağımsız gezmenizi sağlayan tek seyahat uygulaması. Tur şirketinin saatinden bağımsız şehri dilediğinizce gezebildiğiniz uygulamada tur boyunca Türkiye’nin en çok gezmiş görmüş isimlerinden Saffet Emre Tonguç hikayeleriyle rehberinize renk katıyor.

Tur şirketlerinden çok çok uygun fiyata ve bir programa bağlı olmadan şehir turu atmanıza izin veren Piri uygulamasının iOS platformunda sanırım bir eşi yok. iPhone’unuza indirip tur seçimi yaptıktan sonra seçtiğiniz turu satın alıp telefonunuza indiriyorsunuz. Sonrasında tur başlangıç noktasına gidip rota ışığında tur gezinizi tamamlıyorsunuz. Unutmadan, gezmekten yorulup mola vermek istediğinizde mekan önerileri alabiliyorsunuz.

Çevrimdışı gezme seçeneğini de sunan şehir tur uygulaması Piri’de her tur için 18.99 TL ödüyorsunuz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Piri ile şehrin hikayelerini, en iyi rehberlerden dinleyerek keşfedeceksin. Piri’yi indir, kulaklığını tak ve daha önce hiç fark etmediğin bir dünyaya sesli turlarla adımını at!

• Yeni hikayeler ve yeni yerler mi keşfetmek istiyorsun?• Tur saatlerine uymaya çalışmaktan sıkıldın mı?• Her gün geçip gittiğin yerlerin barındırdığı hikayeleri merak ediyor musun?

İndirme Sayfası (gezginler.net)