Pimp Your Sound

iPhone ve iPad için Zil Sesi Yaratma Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Apalon Apps
tamindir.com indir.com

Pimp Your Sound iPhone ve iPad cihazları üzerinde kullanılmak üzere tasarlanmış bir zil sesi yaratma uygulamasıdır. Aslına bakacak olursak uygulamanın işlevini zil sesiyle sınırlamak yanlış olur. Pimp Your Sound'ı kullanarak bildirim, mesaj, alarm, takvim ve tweet sesleri yaratabilirsiniz.

Sunduğu geniş kişiselleştirme seçenekleri ve işlevsel arayüzü sayesinde kullanıcıların her türlü hedeflerini kolayca gerçekleştirmelerini sağlayan Pimp Your Sound ile kendi imzanızı taşıyan sesler yaratabilirsiniz. Çalışmalarınızı Facebook ve Twitter gibi popüler sosyal medya platformlarında paylaşmak istiyorsanız uygulamanın sunduğu sosyal medya desteğini kullanabilirsiniz.

Uygulamada entegre oynatıcı da bulunmakta. Bu özelliği kullanarak tasarladığınız sesleri kaydetmeden dinleyebilir ve gerekli değişiklikleri anında yapabilirsiniz.

Temel özellikleri kısaca anlatmam gerekirse;

  • Zengin içerik ve farklı temalar
  • Favori sesleri kaydetme
  • Entegre oynatıcı
  • Sosyal medya desteği
  • Şarkılardan zil sesi üretebilme
  • Farklı ses efektleri

Bazı kullanıcılar cihazlarını diledikleri gibi kişiselleştirmek istiyor fakat bu konuda yararlanabilecekleri kayda değer pek fazla alternatif yok. Fakat Pimp Your Sound aynı kategoride yer alan rakiplerinden kolayca sıyrılıyor ve kullanıcıların beklentilerini rahatlıkla karşılıyor.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Pimp Your Sound; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız için özel olarak tasarlanmış zil sesi oluşturma uygulamasıdır.

Pimp Your Sound uygulaması ile zil sesleri yaratabileceğiniz gibi bildirim, mesaj, alarm, takvim ve tweet sesleri de oluşturabilirsiniz. Ayrıca kişiselleştirme seçenekleri ve kullanıcı dostu arayüz araçları ile her türlü hedefinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Sosyal medya entegrasyonu sayesinde oluşturduğunuz zil seslerini Facebook ve Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Pimp Your Sound uygulaması içeriğinde; farklı ses efektleri, şarkılardan zil sesleri üretebilme, sosyal medya desteği, entegre oynatıcı, favori sesleri kaydetme, zengin içerik ve farklı temalar gibi bir çok kullanışlı özellikleri bulunmaktadır.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;