PHHHOTO

iPhone ve iPad İçin Hareketli GIF Fotoğraflar Çekme Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: HYPERHYPER
tamindir.com indir.com

PHHHOTO uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz kamera uygulamaları arasında yer alıyor ve oldukça ilgi çekici olduğunu belirtmek gerek. Zira uygulama klasik kamera ve fotoğraf uygulamalarının aksine, hareket eden fotoğraflar çekiyor ve arkadaşlarınızla paylaşmanıza olanak tanıyor. Böylece sıkıcı ve statik fotoğraflar yerine herkesin beğeneceği değişik fotoğraflar elde edebiliyorsunuz.

Hareketli olan resimler çok daha canlı ve samimi göründükleri için dostlarınızın da beğeneceğine inanıyorum. Video çekmek her ne kadar daha kolay gibi görünse de, dosya boyutu gibi sınırlamalar ve video paylaşımındaki zorluklar PHHHOTO uygulamasını çok daha cazip hale getiriyor.

Hem sizin fotoğraflarınıza hem de arkadaşlarınızın fotoğraflarına beğenme, yorum yapma, paylaşma gibi işlemler yapılabiliyor ve ayrıca kişilerin birbirlerini takip etmesi de mümkün. PHHHOTO kendi sosyal ağına sahip olduğu için tüm dostlarınızı buradan takip edebilir veya takip edilebilirsiniz.

Hazırlanan fotoğraflar hareketli GIF animasyonları şeklinde oldukları için neredeyse tüm cihazlar veya web tarayıcılarını kullananlar fotoğraflarınızı görebiliyorlar. Flash videolara göre çok daha avantajlı olan bu durum fotoğraflarla anlatmak istediklerinizi herkese çok daha kolay bir şekilde aktarabilmenizi sağlıyor.

Hızlı ve kullanışlı bir hareketli GIF yapma uygulaması arıyorsanız kesinlikle denemeden geçmemeniz gerekenler arasında yer aldığına inanıyorum.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

App Store'da yer alan en ilginç fotoğraf uygulaması diyebileceğimiz PHHHOTO, hareketli GIF fotoğraflar çekmenizi sağlayan, kolay kullanımlı ücretsiz bir fotoğraf çekme ve paylaşma uygulamasıdır.

Sıkıcı ve statik fotoğraflar yerine harika şekilde farklı fotoğraflar elde edebileceğiniz uygulama sayesinde telefonunuzun kamerasıyla çektiğiniz fotoğrafları hareketlendirebilirsiniz.

İster kendi isterseniz arkadaşlarınızın fotoğraflarını hareketli GIF'ler haline getirebilen uygulama ile ayrıca fotoğrafları beğenebilir, yorum yapabilir ve dilediğiniz sosyal ağ üzerinde kolaylıkla paylaşabilirsiniz.

Kişilerin birbirlerini takip etmesini de mümkün kılan PHHHOTO, hazırlanan fotoğraflaı tüm cihazlar veya web tarayıcılar üzerinde gösterebiliyor.

O an içerisinde bulunduğunuz durumu hareketli GIF fotoğraflarla anlatmak ve paylaşmak için kullanabileceğiniz PHHHOTO'yu ücretsiz olarak sitemiz üzerinden iPhone ya da iPad cihazınıza indirebilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;