Perfect365

iPhone ve iPad için Makyaj ve Fotoğraf Güzellik Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: ArcSoft, Inc
tamindir.com indir.com

Perfect365 uygulaması iPhone ve iPad'lerinizde kullanabileceğiniz bir makyaj, kozmetik ve güzelleştirme uygulaması. Özellikle fotoğraflarda kötü çıktığınıza inanıyorsanız ve daha güzel sonuçlar elde etmek istiyorsanız uygulamayı denemenizi öneriyorum. Zira içerisinde bulunan araçlar normalde yüzünüze makyaj yaparken uygulayabileceğiniz tüm özellikleri barındırıyorlar ve eksik kalan makyajınızı tamamlama olanağı sunuyorlar.

Uygulamayı kullanırken sahip olduğunuz makyaj araçlarını uygulamak istediğinizde ilk olarak yüzünüzdeki bölgelerin otomatik olarak tanımlanmasını bekliyorsunuz. Böylece kendiniz elle bölge seçimi yapmadan makyajınızın uygulanabileceği alanlar uygulama tarafından otomatik olarak seçiliyor. Ardından hangi kozmetik malzemesini hangi bölgede ve nasıl uygulayacağınızı yine Perfect365 içerisinde yer alan seçenekler vasıtasıyla kolayca belirleyebiliyorsunuz.

Hazırladığınız güzel fotoğraflarınızı daha sonra isterseniz hızlıca sosyal ağlarda paylaşabilir ve arkadaşlarınıza gösterebilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

iPhone ve iPad'lerde kullanabileceğiniz Perfect365, ücretsiz bir makyaj, kozmetik ve fotoğraf güzelleştirme uygulamasıdır.

Cihazınızın kamerasını kullanarak çektiğiniz fotoğraflarınızın kötü olduğunu düşünüyor ve onları güzelleştirmek için çare arıyorsanız Perfect365 tam sizin aradığınız türden bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Uygulama içerisinde bulunan araçları kullanarak yüz resimlerinize makyaj yapabilmenizi sağlayan uygulama ayrıca yüzünüzde bulunan ve makyaja ihtiyacı olan bölgeleri otomatik olarak tespit edebilme özelliğine de sahiptir.

Hangi kozmetik malzemesinin hangi bölgede uygulanması gerektiğini de sizlere gösteren Perfect365'i kolay bir şekilde kullanabileceğiniz gibi düzenlediğiniz fotoğraflarınızı sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;