Pegasus Airlines Mobile

iOS için Resmi Pegasus Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce, Türkçe
tamindir.com indir.com gezginler.net

Türkiye'nin önde gelen havayolu şirketlerinden biri olan Pegasus'un iOS uygulamasıdır. iOS 7 tasarımına sahip ilk havayolu uygulaması olan Pegasus Hava Yolları ile iPhone ve iPad'inizden uçuşlarınızla ilgili tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kullanıcı dostu arayüze sahip uygulamayı iOS cihazınıza yükleyerek yurt içi ve yurt dışı uçuşları için bilet satın alabilir, yemek, koltuk gibi ek hizmetlerden istediğinizi seçebilir, havalimanında vakit kazanmanızı sağlayan check-in uygulamasından yararlanabilirsiniz. Uçuşların kalkış ve varış bilgilerini takip edebilirsiniz.

Seyahatiniz öncesinde ihtiyacınız olan tüm işlemleri mobil cihazınızdan rahatça yapabilmenize imkan tanıyan Pegasus uygulaması tamamen ücretsizdir. Pegasus üyesi değilseniz uygulama içerisinden üyeliğinizi kolayca oluşturabilir, üyelere özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Pegasus uygulamasının başlıca özellikleri:

  • 3D Secure özelliği sayesinde biletinizi güvenli bir şekilde satın alabilir,
  • Bagajsız seyahatinizde kolaylık sağlayacak check-in işlemini yapabilir,
  • Koltuk seçimi yapabilir,
  • Uçuşunuz esnasından servis edilmesini istediğiniz menüyü seçebilir,
  • Pegasus üyeliğiniz yoksa kolayca oluşturabilirsiniz.
İndirme Sayfası (tamindir.com)

Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş. tarafından geliştirilen Pegasus Airlines Mobile uygulaması sayesinde, iPhone ya da iPad cihazlarınız üzerinden tüm uçuş işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ücretsiz olarak indirmeye sunulan ve iPad cihazlar için uyumlu hale getirilen Pegasus Airlines Mobile uygulaması sayesinde, uçuş seyahatleriniz için güvenli bir şekilde bilet satın alabilir, rezervasyon yaptırabilir, koltuk ve yemek seçimi gibi ek hizmetlerin yanı sıra check-in işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kolay kullanılabilir bir arayüze sahip olan uygulama ile üye kaydı yaptırabilir, mevcut üyeliğinizi yönetebilir ve uçuşlara ait kalkış-varış zamanlarını da görebilirsiniz.

Uçuş seyahatlerinde Pegasus Havayolları'nı tercih eden kullanıcılar için tavsiye edeceğimiz Pegasus Airlines Mobile uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)

Pegasus Hava Yolları’nın IOS uygulaması ile uçak seyahatinizle ilgili birçok işlemi mobil dünyadan kolayca yapabilirsiniz. Uygulamamız Türkiye’nin iOS 7 için tasarlanmış ilk havayolu uygulaması özelliğine sahip olup, iOS7’ye uygun flat tasarımı ve kullanıcı dostu akışları ile sizlerin seyahatinizi en etkin şekilde planlamanıza olanak sağlıyor.

Ücretsiz uygulamamız ile mobil cihazınızdan yurt içi - yurt dışı uçuşlarınızı planlayabilir, uçak biletinizi kolayca satın alabilir, uçuşunuz için check-in işleminizi hızla yapabilir, check-in sonrası mobil barkod veya passbook özeliklerinden yararlanabilir, uçuşunuz için yemek, koltuk gibi ek hizmetler satın alabilirsiniz. Ayrıca Pegasus’un artısı bol uçuş programı Pegasus Plus üyesi olmak ya da üye girişi ile işlem yapmak da çok kolay.

Uygulamanın Özellikleri:

BİLETİNİZİ KOLAYCA SATIN ALINSeyahatiniz kapsamında uçuş alternatiflerini sorgulayarak, biletinizi kolayca satın alabilirsiniz.

CHECK-IN YAPARAK ZAMAN KAZANINHavalimanında vakit kazanmak için uçuşunuz için check-in işleminizi uygulama üzerinden yapabilirsiniz. Check-in işlemi sonunda dilerseniz mobil barkodunuzu e-posta veya SMS olarak alabilir, bagajınızın olmaması durumunda, boarding esnasında barkodunuzla doğrudan uçağa geçiş yaparsınız. Dilerseniz passbook uygulaması ile barkodu telefonunuza da kaydedebilirsiniz.

UÇUŞUNUZDA DİLEDİĞİNİZ KOLTUĞA OTURUNUçuşunuz için koltuk satın alabilir ister herkesten önde gökyüzünü izleyerek, isterseniz geniş diz mesafeli koltuklarda rahat rahat oturabilirsiniz.

ZENGİN MENÜMÜZLE UÇUŞUNUZU KEYİFLENDİRİNUçakta ne yiyeceğinize kendiniz karar vererek, bir restoran menüsü kadar zengin seçeneklerimiz arasından yemeğinizi satın alabilir, uçakta ilk size servis edilmesini sağlayabilirsiniz.

KALKIŞ VARIŞ BİLGİLERİNİ TAKİP EDİNGelecek 2 günlük süre içindeki uçakların kalkış-varış bilgilerini uygulama üzerinden takip edebilirsiniz.

PEGASUS PLUS’A ÜYE OLUNPegasus Plus’a henüz üye değilseniz uygulama üzerinden kolayca üye olabilir, mevcut üyelik bilgilerinizle giriş yaparak hesabınızı yönetebilirsiniz. Hatta sevdiğiniz kişilerin bilgilerini hesabınıza ekleyerek onlar adına biletleme işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

ÖDEMENİZİ GÜVENLE YAPINUygulama kapsamında sağlanan 3D Secure ödeme özelliği ile ödemenizi güvenle yapabilirsiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;