Passo

Passo

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com gezginler.net

Passo ile istediğiniz maçlara gitmek artık daha kolay!

Passo, sevdiğiniz spor kulüplerinin maçlarını daha kolay takip edip, biletlerini satın almanıza yardımcı olan bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınız ve iPad tabletlerinizden kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde, istediğiniz zaman Passolig kart başvurusu yapabiliyor ve satışa çıkan maçlara kolaylıkla bilet satın alabiliyorsunuz.

Türkiye'de Passolig uygulaması çok tartışılıyor olsa da, şuanda maçlara girebilmek için bir zorunluluk olduğunu unutmamak gerekiyor. Passo uygulaması da bu kartı daha kolay kullanmaya olanak veren bir yazılım. Çok kolay bir şekilde Passolig başvurusu yapabiliyor ve maç biletlerinizi bu uygulama sayesinde kolaylıkla alabiliyorsunuz. Diğer yandan satışa çıkan maç biletleriyle ilgili bildirim almanız da mümkün. 

Passo Özellikleri
  • Satışta olan maçlara bilet alabilme
  • Kombine ve bilet bilgilerine ulaşabilme
  • İstenilen bir zamanda Passolig Kart başvurusu yapabilme
  • Maçlar hakkında bildirim alabilme

Eğer maç biletlerini daha kolay almak istiyorsanız Passo uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz. Passolig kart sahiplerinin denemesini öneririm.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Maça gitmek artık çok daha kolay!

Passo uygulaması ile dakikalar içerisinde Passolig Kart başvurunu yapabilir, maç biletini kart başvurunu bitirir bitirmez alabilirsin.

Maça gitmeyeceksen biletini ya da kombineni başka bir Passolig Kart sahibine ücret ödemeden transfer edebilirsin.

Passolig Kartının e-bilet kullanım süresini uygulamadan takip ederek yenileyebilir ve farklı bir banka kartını kullanarak Passolig Kartına para yükleyebilirsin.

Fikstür bölümünden Passolig'in geçerli olduğu Spor Toto Süper Lig ve TFF 1. Lig'in güncel sezonundaki tüm maçları görebilir ve ilgini çeken maçları takip ederek biletleri satışa çıktığında bildirim alabilirsin.

İndirme Sayfası (gezginler.net)