Pandora Radio

IPhone Ve IPad Için Müzik Oynatma Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Pandora Media
tamindir.com indir.com

İlginizi çekebilecek yeni müzik bulma çabalarınız istediğiniz sonuçları vermiyorsa Pandora Radio isimli bu iOS uygulaması işinizi kolaylaştıracak bir seçenek olarak göz atmanıza değecek özellikler sunuyor. Dilediğiniz şarkıcının, şarkının veya müzik türünün ismini arama motoruna girmenizle birlikte sonuçlar size liste halinde ulaştırılıyor. Size özel oynatma listeleri ile seçeneklerinin her birini sırasıyla dinlemeniz de mümkün.

1960'lı yıllardan bile müzik örneklerinizi mümkün kılan Pandora Radio ile 100'e kadar kişisel oynatma listeleri oluşturup bu müzikleri dilediğiniz zaman dinleyebiliyorsunuz. Uygulamayı kullanmak için bir hesap açmanız gerekiyor ama bununla birlikte hizmetten tamamen ücretsiz faydalanmanız mümkün.

Pandora hesabınız varsa işiniz kolay, çünkü o aktif hesabınızı bu uygulamaya aktarabiliyorsunuz. Bilgisayarda kullandığınız hesabın tüm verileri mobil cihazınıza aktarılacağı için müzik keşfetme işine sıfırdan başlamak zorunda kalmayacaksınız. iPhone veya iPad ile oluşturduğunuz listeleri masaüstü Pandora hizmetinden de takip edebiliyorsunuz.

Eğer reklamsız bir müzik keyfinin peşindeyseniz Pandora One üyesi olup sadece müzik dinlemeniz de mümkün. Pandora One üyeliği için yapmanız gereken şey aylık hizmet bedelini düzenli olarak ödemek, ancak ücretsiz olarak da bu uygulamayı tam performans kullanabiliyorsunuz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Pandora Radio mobil cihazınız için hazırlanmış internet üzerinden radyo dinleme ve kişiselleştirme hizmeti veren uygulamadır. Uygulama sayesinde dünya genelinde bulunan bir çok radyo istasyonuna kolayca ulaşıp yüksek kalitede müzik dinleyebileceksiniz. 
Hazırladığınız favori listesi ile 100'e kadar favori radyo istasyonu oluşturabilir favori radyo istasyonları arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz. Pandora Radio kişiselleştirme özelliği ile sadece sevdiğiniz, sanatçı, şarkı, ve bestecinin şarkılarını çalan size özel radyo özelliği sunuyor.
İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;